Премини към съдържание

Препоръчано мнение

  • Admin

Интересното за този модел е, че от ММС са изпратили покана към клиентите си да помагат активно с мненията си към фирмата за каквато и да е промяна на визията на автомобила, защото е още концепт кар. Може да пуснеме една анкета и след това да я изпратиме в централата на Мицубиши Мотърс до отдел маркетинг. Ние сме официален клуб и ще бъде много интересно да представиме България с мненията си :bg:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много добра идея, но да им пратим списък кой какво не е харесъл :icon_angel:

Явно искат не професионални мнения, а как хората чувстват нещата, така че всеки да каже :icon_dance:

 

 

 

На мен лично не ми харесва ъгъла в средата на задния капак /да е гладко/ и това че ауспуха е изнесен така навън /да е по-прибран/. :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Да, точно така :good:

По-добре е да има градивна критика и всеки ясно да каже какво не му харесва, въпреки, че е малко относително. Добре би било да се види и интериора на колата, защото до сега няма снимки от салона и, а най-добре е да може да се направи един тест драйв, но това не зависи от нас :)

Впрочем, много фирми вече практикуват така - контакти и анкети с обществеността и клиентите си. Така може най-добре да се доближат до вкуса на потребителя.

Идеята е да се пусне анкета, като всеки да се обоснове с отговора си :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна идея Боссе! :icon_thumbup: :icon_clap:

Много ми допада, ще кажа забележките си малко по-късно днес! :)

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много добра идея, не знаех че може да има този вариант, да се пращат такива писма на ММС :D Само забележете като влязох в тази тема какво пишеше отдолу....... :D :D :D

Потребители, които четат темата:8 (3 Гост/и и 0 Анонимни потребител/и)

:D Това да ви говори нещо......... :icon_thumbup: :first:

Аз нямам никакви притенции по екстериора , може така да бъде и по интериора, не знам.........чак когато го подкарам из София , тогава мога да дам предложения.............хихихихи :D :first: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много добра идея, не знаех че може да има този вариант, да се пращат такива писма на ММС :D Само забележете като влязох в тази тема какво пишеше отдолу....... :D  :D  :D

Потребители, които четат темата:8 (3 Гост/и и 0 Анонимни потребител/и)

  :D  Това да ви говори нещо......... :icon_thumbup:  :first:

8613[/snapback]

 

Ами пращах я на няколко приятели :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

абе яка е  :first:  задницатa има кво да се барне  :plane:  :plane:

8675[/snapback]

Абе кво сте я разкритикували бре............задница ,калници............на мен да ми я дадат , ако ще и без задница и калници да е, пак ще я карам....... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...