Премини към съдържание

  • Статистика на сайта

    24,327
    Регистрирани
    1,241
    Най-много тук
    ddivanoff
    Последно регистриран
    ddivanoff
    Регистрация
  • На линия са   1 потребител, 0 Скрити, 24 госта (Виж списъка)

  • Мнения

    • Здравейте, Търся по възможност, GDI с затегнал мотор. Ще слагам японска кутия на 1.8 115 HP Трябват ми маховик,съединител,полуоски,тампони,стартер,греда,лостов механизъм за скоростите.Вероятно забравям някой неща,но ми омръзна с тоя френски болкук дето излиза колата с него. 9 пъти съм правил кутия вече. Ще се радвам изброените неща да са на адекватна цена,не колкото колата.
    • Ако го вземеш нов от магазина, мисля че може да се каже, че Лансер е хубава и надеждна кола. Аз лично след 200000км не го искам. Като нов е шумен и колкото повече остарява става по-шумен. Не е удачен за дълги пътувания по магистрала. Аз до 200000 смених всичко по окачването. При покупка задължително провери ABS/ESP, това е характерен доста срещан проблем. Трудно се намират майстори за този модул, а чисто нов е 4200-4600лв. Работещ втора ръка не е оферта, може да му дойде момента след 1 седмица. Bletooth модула също е проблемен, води до източване на акумулатора. С двигателя 1.5 и ръчни скорости няма проблем все още. За 16г. не мога да кажа, че има някаква особена податливост към ръжда. Лаковото покритие е слабо и в един момент започва да изчезва. Намя проблем с намирането на части, има всякакви и евтини и скъпи. След 200000 км може да обърнеш внимание на шофьорската седалка, дали се рони дунапрена. Аспуха също след 200000 заминава.
    • Здравейте на всички нови, стари и бъдещи собственици на Митсубиши. Досега не съм бил собственик на Митсубиши. Спрял съм се на бензиновите версии на Лансър: Source: https://www.auto-data.net/bg/mitsubishi-lancer-ix-generation-3437 Бих искал да прочета мнения и съвети от собствениците на такива автомобили или поне на потребителите с опит в поддръжката на Лансър-и и по-добро място от това не виждам По същество: 1) Заслужава ли си инвестицията в един такъв автомобил, надеждни ли са бензиновите двигатели и техните ръчни трансмисии?  2) Кои от бензиновите двигатели са най-надеждни?  3) Навсякъде предупреждават за съпровождащата ръжда с японските автомобили. До колко страдат тези от това?  4) Кои са слабите места на тези автомобили и лесно ли се намират части за тях, и изобщо лесни ли са за поддръжка?  5) Като поддръжка, какви са д/г цените за консумативите по спирачната система, ходовата част, запалителната система, горивната система и, разбира се, съединителят?  6) Има ли читави майстори и/или сервизи в София за тези модели на Митсубиши?  7) Освен стандартните неща, на какво друго да се наблегне при оглед за покупка на Лансър?  8) Предвид завишените цени към днешна дата, колко е реалната цена на една такава кола, в сравнително добро и запазено състояние? Всякакви други неща, които съм изпуснал да попитам, биха били добре дошли.  Благодаря и успех!
    • Привет колеги, имам проблем с микрофона на мултимедията, която се опитвам да сложа. Моята кола е от америка и се опитвам да сложа мултимедия от европейска кола, но ми изпизва грешка в микрофона да се свържа с официален сервиз и съответно микрофона не работи, всичко останало работи без проблем. Та може ли да се направи нещо по въпроса?   Благадаря предарително!
    • Ако датчика е здрав, се изработват само биалетки, най-вероятно вече някой е направил, защото е чест проблем и при други марки. Ако не се взима биалетка, реже се и се удължава или скъсява по размера на счупената. Или в средата се слага винт с който да можеш да регулираш дължината на биалетка. Тогава не си подменял датчика и няма от къде да дойде проблем с неразпознаване и тн
  • Теми

×
×
  • Създаване...