Премини към съдържание

Въпрос на новобранец


pavel82

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,понеже мисля да сменям старата кошница и съм си харесал много галант след 98 година,та се опитвам да събера малко мнения относно качество,возия,поддръжка,слабости и т.н.До сега съм нямал японски автомобил и затова съм пълен лаик по въпроса.

Ще ви бъда много благодарен ако ми обърнете внимание и споделите мнения.

 

п.с. Избрал съмм 2.0-ТДИ

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,понеже мисля да сменям старата кошница и съм си харесал много галант след 98 година,та се опитвам да събера малко мнения относно качество,возия,поддръжка,слабости и т.н.До сега съм нямал японски автомобил и затова съм пълен лаик по въпроса.

Ще ви бъда много благодарен ако ми обърнете внимание и споделите мнения.

 

п.с. Избрал съмм 2.0-ТДИ

Разисквано е 1000 пъти - забодена като важна тема: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=6461 !!! - чети! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко зависи от средствата, с които разполагаш. Ако вече си карал Митсубиши, си наясно с марката, с тънкостите, предимства и прочие. Въпрос на избор е модел, година, двигател, цвят, салон ... Въпрос на късмет или интуиция... Но винаги имаш право да попиташ. И най- вече знай, че не е важен модела, важен е собственика преди тебе, този от когото купуваш. Как се е грижил за колата. Така, че напред!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това, че не е важен модела може да се каже само за нашата марка..... Колегата е прав. Всички те са много добри. Аз поне не знам кофти модел, двигател, някой, който да се троши и да създава сериозни проблеми. Другото вече е според нуждите и предпочитанията. И най-вече - до късмет. Все пак купуваме стари коли, а там да си отваряш очите е най-важното нещо. Затова най-добре е да се вземе човек, който разбира преди покупката! С цел да не се посещава често след нея.

Успех, колега!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не бързай,гледай,питай,консултирай се с човек разбиращ от Японски автомобили,защото почнеш ли с ремонтите от началото,може да ти мине мерака от хубавата марка и след време да пуснеш тема-"Нали не се чупеха тези Митсубишита!".Имай едно на ум,че частите не са на цените на Опел и на Форд.Успех с търсенето от мен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай колата с човек, който разбира от автомобили. Знай само едно, японският автомобил няма нищо общо с европейските. Сменил съм доста европейски, минах на корейски, но като се качих на :mitsu-smiley: забравих за всичко останало, въпреки че се качих на доста по-стара кола и поне един клас надолу. И така вече втора година, с търсене на следващия доста по-нов Галант.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...