Премини към съдържание

Mitsubishi Grandis с двигател от......


Препоръчано мнение

  • Admin

Даммм и това доживяхме....

 

Хитът на минивановете тази година Mitsubishi Grandis ще бъде оборудван с дизелов агрегат 134к.с 2.0-литров турбодизел от......Volkswagen! Новият двигател ще ускорява Grandis до 100 км/ч за невероятните за човешките възможности ускорение от 10.8 секунди, а максималната скорост е космически впечатляваща 190 км/ч :icon_censored: :mad:

 

Очакваме следващите години Мицубиши да подпише договор с Волжкият Автомобилен Завод и да оборудват следващото поколение Grandis с безупречните дизели от трактори Беларус :mad: :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

vw :shock: :shock: :icon_puke: браво бе,щот си нямаме добри мотори та затова TDI и DID :rtfm: е вече немога ги разбера тия от управта на тая фирма....то бяха рено,пежо, сега и тия боклуци фолксваген :icon_censored: :icon_censored: :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само мога да добавя, че това идва точно в момент когат Volkswagen са разследвани за корупция в един от най-големите скандали в Германия със замесени доста политици :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Като изключим разбираемото недоволство, има ли някой с впечатления от новия Grandis с този двигател? Питам неслучайно, т.к. със същия двигател е оборудван и новия Outlander, а той представлява интерес за мен....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като изключим разбираемото недоволство, има ли някой с впечатления от новия Grandis с този двигател? Питам неслучайно, т.к. със същия двигател е оборудван и новия Outlander, а той представлява интерес за мен....

 

Аз имам впечатления и те са по-скоро лоши. Един колега си купи такъв Грандис преди около година и половина и след няколко хиляди километра излезе проблем / мисля-точно в мотора/. След дълги опити за поправка в Бстар, доколкото разбрах, са се разбрали да му го сменят с бензинов :shock: , като той доплаща нещо. От една страна, това е изолиран случай, от друга- евала на Бстар за замяната, но все пак е за притеснение. Аз от моя съм доволен горе-долу /бензинов/. Но едно нещо не харесвам в тия коли- много са нежни, братче. Може би това се отнася за всички нови модели, не само за :mitsu-smiley: но всички нови коли, които съм купил след 2001 развиват бърза склонност към абсурдни дефекти. Последната читава кола, която съм си купил е Фокус 2000г. Още си го търкалям и няма нито една от болестите на Грандиса, Гранд Витарата, Зафирата, Фабията и др., които карам и които са доста по-нови и като години и като км. Та така :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Но едно нещо не харесвам в тия коли- много са нежни, братче. Може би това се отнася за всички нови модели, не само за :mitsu-smiley: но всички нови коли, които съм купил след 2001 развиват бърза склонност към абсурдни дефекти. Последната читава кола, която съм си купил е Фокус 2000г. Още си го търкалям и няма нито една от болестите на Грандиса, Гранд Витарата, Зафирата, Фабията и др., които карам и които са доста по-нови и като години и като км. Та така :)

 

Това за "нежните" коли е донякъде тенденция, която и аз съм установил.... Ама нали разбираш, че при такова голямо производство никой няма интерес да предлага коли, дето издържат по 300 000 км, особенно от т.нар. градски тип. Ако си вземеш "работно добиче" може и да разчиташ на по-дълъг и безпроблемен живот, но за останалите - като наближат 100 000 км. и все нещо почва да им се случва...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като изключим разбираемото недоволство, има ли някой с впечатления от новия Grandis с този двигател? Питам неслучайно, т.к. със същия двигател е оборудван и новия Outlander, а той представлява интерес за мен....

Аз си купих Грандис Дизел и съм много доволен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...