Премини към съдържание

Здравейте, имам едно интересно въпросче


mitko-burgas

Препоръчано мнение

Здравейте, аз съм Димитър и съм горд собственик на новия Lancer вече близо 6 месеца. Днес намерих форума и реших да се присъединя към вас (естествено ако нямате нищо против)

Като отивах да си избирам количката, отивах да я взимам с най-високото оборудване, обаче се оказа, че трябва да чакам 3 месеца(нямах такова намерение да чакам) и затова си взех предното ниво.

Така, въпросът ми е следния: Възможно ли е да се поставят фаровете с лупите на мястото на обикновените фарове, и дали има някой представа, колко могат да струват Би-ксеноновите фарове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бях чел по американските форуми, че тази интервенция не се прави лесно и излиза доста скъпо. Демек няма смисъл. Ако искаш ксенон слагаш HID кит, само дето няма да има лупи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бях чел по американските форуми, че тази интервенция не се прави лесно и излиза доста скъпо. Демек няма смисъл. Ако искаш ксенон слагаш HID кит, само дето няма да има лупи.

Ахам, ами аз си сложих де, ама просто не същия, нали ме разбираш :) Мерси за информацията

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да споделя, че ИНТЕРВЕНЦИЯ със слагането на ксенон извън рамките на сервиза на БС, води до свойте последствия, ако не дай си Боже се прецака нещо :). Аз съм питал и проверил, това беше една от причините да си взема Инстайл, именно БиКсеноновите адаптивни светлини.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да споделя, че ИНТЕРВЕНЦИЯ със слагането на ксенон извън рамките на сервиза на БС, води до свойте последствия, ако не дай си Боже се прецака нещо :). Аз съм питал и проверил, това беше една от причините да си взема Инстайл, именно БиКсеноновите адаптивни светлини.

Ксенона на късите светлини и на дългите светлини ми беше сложен от ДАРС-АУТО. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какъв сложи?

Да ти кажа незнам точно марката каква беше, но само знам че е 6000к.

Късите светлини ми бяха подарък от магазина, а дългите струваха 320лв отгоре. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Фаровете с лупи са в комплект с пръскалките за почистване на фарове и един куп други джунджурии (ел. и в.и к.). Респективно с друга броня и маската зад бронята, дето се монтирали механизмите за пръскалките които са доста кинти и те. Питах още като я купувах. Много е скъпо това. Аз да Ви кажа, че на мене ми светят супер фаровете, и докато не ми намерят ксенонови светлини на 4300К няма да си сложа. Намерят ли ми, веднага го правя 3 ксенон :mitsu-smiley: то. Къси, дълги и халогени. Кат ги светна все едно дирекно към АЕЦ съм се вързал. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
Фаровете с лупи са в комплект с пръскалките за почистване на фарове и един куп други джунджурии (ел. и в.и к.). Респективно с друга броня и маската зад бронята, дето се монтирали механизмите за пръскалките които са доста кинти и те. Питах още като я купувах. Много е скъпо това. Аз да Ви кажа, че на мене ми светят супер фаровете, и докато не ми намерят ксенонови светлини на 4300К няма да си сложа. Намерят ли ми, веднага го правя 3 ксенон :mitsu-smiley: то. Къси, дълги и халогени. Кат ги светна все едно дирекно към АЕЦ съм се вързал. :icon_thumbup:

 

И аз искам 4300к да взема ама то и за дълги и къси ще излезе много скъпо. Така че мисля, първо само късите и по-нататък дългите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скъпо, скъпо, колко да е скъпо? По 200лв са. Само да намеря Аз. Дет са вика "Кефа цена няма" :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скъпо, скъпо, колко да е скъпо? По 200лв са. Само да намеря Аз. Дет са вика "Кефа цена няма" :icon_thumbup:

 

И ти си прав. Като намериш може да свирнеш да кажеш откъде. Един приятел ми беше намерил ксенон на Philips 4300k за 440 лв обаче и те вече свършиха. Доста си е за ксенон пък и аз тогава не знаех дали от Балкан Стар ще ми дадат да сложа, те и сега май бучат ама все пак ще сложа така или иначе.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе я ....... !!! Да си бучат колкото си искат. Ти си сложи и изобщо да не ти пука. То е Плуг & Плей схемата, така че не се бой.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Васко, не го подвеждай. Не е точно така. Не знам за какъв ксенон говорите, но по принцип засяга цялата ел. инсталация. Да не вземе да горне нещо по нея, да отиде и да му кажат "да не си барал"!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

Я да съживя пак малко темата: залъгалки за индикацията за изгоряла крушка трябва ли за новия лансер като се сложи ксенон кит или няма проблеми? Питам, за да знам дали да си поръчвам такива кабеляци, ше слагам ксенон другата седмица.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...