Премини към съдържание

Предна Главина? Галант 2.0 -1995


kamskister

Препоръчано мнение

Понеже си търся и много други части,но от всичко това в момента търся отговор за предното ми колело на Галанта ми и по точно главината .трябва да се извърши смяна на лагер,но получих информация от колега който спомена ,че за да сменим лагера трябва да се сменя цялата главина поради простата причина че е капсуловано.

ако може цени...JMBLE55ATZ00123

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш някой да ти помогне, си оправи номера на рамата , че този дето си дал е с два символа по малко......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лагера е отделно от главината и е само лагер............струва от 110 до 160 лв...............

Аз днеска сменях ,но в Русе където и да отида из магазините им излизаше лагер главина заедно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Понеже си търся и много други части,но от всичко това в момента търся отговор за предното ми колело на Галанта ми и по точно главината .трябва да се извърши смяна на лагер,но получих информация от колега който спомена ,че за да сменим лагера трябва да се сменя цялата главина поради простата причина че е капсуловано.

ако може цени...JMBLE55ATZ00123

Колега цената в Автопионер е 123 лв,аз го взех от Евро07 за 104 лв, Optimal немски поне за такъв ми го дават.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега цената в Автопионер е 123 лв,аз го взех от Евро07 за 104 лв, Optimal немски поне за такъв ми го дават.
Трябвало е да вземеш другият, ама нищо следващият път......Оптимал-няма нищо общо с Германия, нито с коя да е източна, западна или северна от нас страна......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въобще внимавай с тази фирма от която си взел лагера. Вече няколко пъти ми продават много интересни неща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въобще внимавай с тази фирма от която си взел лагера. Вече няколко пъти ми продават много интересни неща.

:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:good:

Аз имам приятел, който работи в Евро 07. Дали по тази причина или заради друго, но абсолютно винаги съм получавал компетентен съвет и пълна откровеност за произхода на частите. Нищо лошо не мога да кажа за тях, дори напротив.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам приятел, който работи в Евро 07. Дали по тази причина или заради друго, но абсолютно винаги съм получавал компетентен съвет и пълна откровеност за произхода на частите. Нищо лошо не мога да кажа за тях, дори напротив.

Ами вече е поставен, сега единснственото което ми остава е да го видя колко ще издържи,дано да е добър, абе километрите ще покажат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...
Мойте изкараха 5000км. и засвириха ганкино.И сега ще слагам койо.
Ако и ти си сложил Оптимал, това е нормално...

На по леки коли от Галанта, изкарват по 7-8000км....Но хубавото в случая е , че при смяната всички болтове се развиват много по лесно, а шарнирите и накрайниците нямат време да клеясат, и се избиват от раз... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си Койо да ти е мирна главата , аз ей така все се случваше , че се налагаше в движение да си вземам от великата марка ........ (цитирана по-горе)... и късмета ме спасяваше,че все в населени места .....ставаха на пихтия, сега си сложих Койо и няма грижи. А тия 5000 км са си направо геройство ,че са изкарали, при мен на около 2000 и си ставаха на кайма .....

А Оптимал са си чисто ..... китайски от всякъде .....

Редактирано от ipj
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...