Премини към съдържание

Kакъв модел е това Mitsubishi?


Препоръчано мнение

  • Отговори 116
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

  • преди 2 седмици ...

Това е само началото...за загрявка така да се каже :D :D

а сега да ви видя какво ще познаете.Това е задачка с втора степен на трудност.Да видиме кой какъв познавач е на :mitsu-smiley: ?

Кой ще познае какво е това на снимката :mitsu-smiley: :plane: ?

post-45-1119892850.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Който е познал колата задава следващата загадка :icecream: колата трябва да е Митсубиши.Може да е снимана и част от нея :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е Lancer Evo 27 :giggle:

вече знам отговора,обаче ще изчакам за да не разочаровам Хавата толкова бързо :icon_cheers:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е Sero. Наздраве и ... "дай Боже всекиму" :D  :P

7000[/snapback]

 

Играта си има правила.Сега ти трябва да предложиш модел за разпознаване.Може и определена част от колата.Важното е да е Митсубиши :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: може и някой от по-старите модели няма значение :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бас ловя,че DANI MG неможе да го познае  :icecream:

7066[/snapback]

прав си mitsu... :icon_blush:

До сега в такова Мицубиши не съм се качвал! :icon_n_blusha:

Но нали знаеш, че автомобила за мен е един ---> Galant VIII генерация 2002 :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

Печелиш, сладоледа е от мен!!! :icecream: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм карал такова още,но само съм се возил.Не предполагах,че няма да познаеш любимия ти Галант отвътре :) :icon_blush: и аз си мечтая един ден да си купя такъв/то кой ли не си мечтае де :icon_angel: /

Сладоледа и биричката са от мен :icon_cheers: :icecream: хайде пък след време като си купиме такива :plane: ще си правиме мини срещички с тебе :icon_cheers:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

дружинка, стига сте говорели за Galant-и ... и аз и ме се кефя, но ... тук става въпрос за съвсем друг клас возила! хубаво си близкате сладолед, ама дайте конкретни предложения, aaa :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм карал такова още,но само съм се возил.Не предполагах,че няма да познаеш любимия ти Галант отвътре  :icon_blush: и аз си мечтая един ден да си купя такъв/то кой ли не си мечтае де /

Сладоледа и биричката са от мен  :icon_cheers:  :icecream: хайде пък след време като си купиме такива  :plane:  ще си правиме мини срещички с тебе  :icon_cheers:

7078[/snapback]

 

За мини срещичките съм много навит! :good:

Представи си следното...

Заглавие в пресата: "Два Галанта гастролираха по центъра на София."

Статията: "Два автомобила с марката Митсубиши Галант 2002, снощи преминаха през центъра на София, шествието беше организирано от членовете на Фен клубът на Мицубиши в България DANI MG и mitsu, центъра беше отцепен от полицаите, за да може притежателите на тези прекрасни автомобили да не бъдат притеснявани от другите водачи. Тези мерки беха взети от столична община и пътна полиция, защото предишният път когато пак бяха забелязани двата автомобила из столичните улици, имаше десетки катастрофи от разконцентрирани шофьори (припомня АП). По-късно към двата черни красавеца бяха забелязани Rainman и D.M. от същият клуб..."

 

дружинка, стига сте говорели за Galant-и ... и аз и ме се кефя, но ... тук става въпрос за съвсем друг клас возила! хубаво си близкате сладолед, ама дайте конкретни предложения, aaa 

7081[/snapback]

 

Както вече казах mitsu спечели, баса! :icon_thumbup:

Галанта дали е с ляв или десен волан за мен все си е Галант! :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...