Премини към съдържание

Малко помощ


Препоръчано мнение

Еко купиха тази година веригата ОПЕТ.

Не знаех.Другият път ще пробвам с техния бензин.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: До тук съм изтрил 2 мнения на английски в тази тема и то от 2-ма различни потребители. Ако още някой пусне такова ще трябва да я заключа. Превеждайте си мненията, ако пък нямате време или ви мързи - има си галерия, в която може да се пише на английски! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бояне, смятам, че мнението на английски беше доста полезно! По-добре да го има на английски, отколкото да го няма. В крайна сметка има хора, които искат да четат нещата с английските им термини. Не става дума за лично мнение, а цитат! :( В случая това мнение беше може би най-важното в темата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бояне, смятам, че мнението на английски беше доста полезно! По-добре да го има на английски, отколкото да го няма. В крайна сметка има хора, които искат да четат нещата с английските им термини. Не става дума за лично мнение, а цитат! :( В случая това мнение беше може би най-важното в темата!
:mitsu-smiley: Полезно беше Лео, но за кого - само за тези, които знаят английски :rolleyes: . А форума ни е за българи и на български. Сигурен съм, че на момчетата, който ги бяха пуснали не им е било проблем да ги преведат или поне преразкажат на български. Ако имат желание ще им върна съобщенията на ЛС и ще могат да си ги пуснат, но вече преведени. Предлагам да не размиваме повече темата. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз те разбирам и споделям мнението ти! Има една тънка граница, която е между това всички да са доволни и недоволни. Но как да стане.

 

Според мен най-разумното решение е колегите просто когато не могат да преведат пасажа да пускат линк къде да се прочете, за да не изчезва информацията, а при възможност да я превеждат и пускат като мнение

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Visit My Website

Ето го линка за разликите в бензините,на втора страница!

Мерси,добре е да го има.Информацията в него наистина е полезна. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дето се вика и типично по "български" ги изтрихте! Интересна логика....
:mitsu-smiley: Помолих за коментари само по темата. Друго предупреждение няма да има! :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...