Премини към съдържание

Проблем със шибедаха


cecito120

Препоръчано мнение

Много благодаря за комплиментите :icon_n_blusha: и за поканите,разбира се.

Аз се страхувах,че този шибедах е обречен,но съм се излъгала,но не съм се излъгала като съм си купила такава хубава кола :mitsu-smiley: явно,пък и като виждам има и кой да ми я оправя из цяла България,дано не се налага де.Общо взето хубаво направих,че не взех тигра.

Ама много сте симпатични и най-вече услужливи,а аз си мислех,че хубавите хора са избягали от България вече,но съм се заблудила.

Вече ще знам,че тук има отговор на всеки проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дано не уплашим момичето... :icon_n_blusha:

 

 

Ами ще ме уплашите.Аз не се плаша лесно :yes3:

Даже напротив,не ми се излиза от сайта!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа сакън....Недей така......Между хубавите хора има и патриоти, които никога не бягат от родината.......Виж ако можехме да избягаме само от държавата, още утре хукваме........ :lol: .....А за тиграта изобщо не съжалявай, че освен шибидаха, щяхме и да я кърпим, и основни ремонти да правим на поразия....... :icon_doh: ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече не съжалявам тази си ми харесва.Много си ми е сладка,пък и се оказва наистина здрава като цяло,това за една жена е важно,че той проблема може да е малък,но ние пак няма да знаем какво да правим :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за комплиментите :icon_n_blusha: и за поканите,разбира се.

Аз се страхувах,че този шибедах е обречен,но съм се излъгала,но не съм се излъгала като съм си купила такава хубава кола :mitsu-smiley: явно,пък и като виждам има и кой да ми я оправя из цяла България,дано не се налага де.Общо взето хубаво направих,че не взех тигра.

Ама много сте симпатични и най-вече услужливи,а аз си мислех,че хубавите хора са избягали от България вече,но съм се заблудила.

Вече ще знам,че тук има отговор на всеки проблем.

 

Тук винаги има решение на проблемите!

Ако трябва слизам долу с флекса, режа покрива си и ти го нося във Филибето :icon_dance:

Оупс :icon_blush: Забравих, че си продадох дзвера :icon_blush: но решение винаги може да се измисли :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не може така да си режеш таванчето,после да се чудят на теб как да помогнат с водата в купето :D

 

ееее ще го преживея :)

Важното е твоя шибедах да е ок :icon_dance:

а и аз отдавна си харесвам кабриота ;)

даже гледах новите Colt CZC ама не ми харесват :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малеее скандал! Абе, на моите теми, защо няма толкова отзиви :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малеее скандал! Абе, на моите теми, защо няма толкова отзиви :D
Щото нямаш шибидах ...... :P
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Т`ва може да се уреди :D
Може....Аз например имам 2-стъклени, големи-със ветробрани даже..........Ако слушкаш, мога да ти подаря единият, щото за двата ще трябва да си удължаваш тавана......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Барем, може да махна целия таван, и да го направя от плексиглас :D Ади стига сме цвъкали в/у темата :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_hmm: Нищо се не знае....Тя Цецито си направи проучване, установи че има кой да го оправи, успокои се и повече нищо не каза.... :dntknw:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ААААААА,че се успокойх-успокойх се,все пак толкова много хора могат да го оправят,а пък аз мислех,че е обречен.

Разбрахме :callgsm: се да се обадя в събота да се разберем кога ще е свободен,то да не съм само аз :D .

То нали не е много спешно лятото мина вече,но за другото може и да имам работещ шибедах,че ако е изгоряло моторчето може да забравя за него,защото аз един мигач чакам повече от половин год. :icon_rock: какво остава за моторче :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Търсиш втора употреба или по моргите или ако дадеш VIN направо от тукашните търговци (в София) да потърсим, няма да е никакъв проблем да се отбием до "Мишата" - ако не, незнам от на Галант шибидаха дали става моторчето :icon_hmm:, аз много мразя нещо по колата да не работи :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А каква е цената на ново от ратола?! Може да е изгодна?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здравей, ако не си решила проблема с люка, то аз имам цял колт за части.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...