Премини към съдържание

Гаранционно обслужване


midori

Препоръчано мнение

А знаете ли дали губим гаранция, ако отидем след 15000 км? Не знам дали ще мога да отделя време до другия уикенд, а нали ни чака и Пампорово... Днес ми светна за преглед - значи имам 500 още да мина. Без Пампорово съм ок, но ако отида и се върна ще станат повече.

Обади се да си запазиш час в Б.С. Пловдив и попътно за Пампорово мини да си смениш маслото и филтрите. За около час ще си пак зад волана в посока Пампорово.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А знаете ли дали губим гаранция, ако отидем след 15000 км? Не знам дали ще мога да отделя време до другия уикенд, а нали ни чака и Пампорово... Днес ми светна за преглед - значи имам 500 още да мина. Без Пампорово съм ок, но ако отида и се върна ще станат повече.

Обади се да си запазиш час в Б.С. Пловдив и попътно за Пампорово мини да си смениш маслото и филтрите. За около час ще си пак зад волана в посока Пампорово. Драго се казва приемчика на сервиза, търси него 0885 626772

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обади се да си запазиш час в Б.С. Пловдив и попътно за Пампорово мини да си смениш маслото и филтрите. За около час ще си пак зад волана в посока Пампорово. Драго се казва приемчика на сервиза, търси него 0885 626772

 

 

Благодаря за съвета, но ще пътуваме в петък вечерта след работа. Няма как.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Днес най-после минах преглед и смяна на масло. Колата беше на 15 350 км и нищо не ми казаха, така че не се притеснявайте по този въпрос.

 

Взеха ми 343 лв. :icon_censored: Писаха смяна на масло, филтри всякакви - 3-4 вида.

 

Казах им, че имам нужда от реглаж на предница, но им беше развален стендът и ми казаха да се обадя след 2 седмици... което хич и не мисля да направя, като имам предвид цената за смяна на масло. Питах ги дали може да мина при други майстори на реглаж и естествено ми отговориха, че не може, защото ако ми развалели колата, БС нямало как да поемат гаранция :D Не ми стана ясно точно какво ще ми се развали при реглажа, но си затраях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А знаете ли дали губим гаранция, ако отидем след 15000 км? Не знам дали ще мога да отделя време до другия уикенд, а нали ни чака и Пампорово... Днес ми светна за преглед - значи имам 500 още да мина. Без Пампорово съм ок, но ако отида и се върна ще станат повече.

По принцип нетрябва да имаш проблеми наистина, но знам че е хубаво първото масло да се смени по рано. Моето го смених на 13000 км.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...