Премини към съдържание

препарат Red Weld


Препоръчано мнение

някой използвал ли е препарат RED Weld - за запълване на малки процепи в радиатора.

пише че се поставя заедно с антифриза и може да стои дълго като продължава да действа във времето

ако някой е ползвал - до колко месеца може да стои

и ако се постави за по кратко време има ли ефект - например да го постява сега и при слагане на антифриза да го маха

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих ползвал такива препарати само в краен случай, едно време на моята Хонда брат ми слага подобен препарат и парното буквално умря. И вместо да реша проблема го направих двоен. Прочети внимателно какво пише, за по сигурно не е зле да караш на парно известно време за да циркулира водата/антифриза и през кръга на парното.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Rad Weld е течен.

 

Подарявам такъв, защото го купих погрешка вместо препарат за промиване на радиатора :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всички тези препарати са направени да помогнат насред път.........Със същия успех може да се ползва и боза например :rolleyes: В никакъв случаи аз не бих си позволил да го ползвам подобни препарати постоянно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...