Премини към съдържание

Total Eclipse


Препоръчано мнение

Да може да се каже, че беше доста добре. Този път се събрахме доста повече еклипси, а и доста добри расови спортни автомобили.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

2, но то сърце ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От тая работа хич не съм видял темата :icon_crying: Много ме е яд като гледам колко :mitsu-smiley: сте се събрали и то от точно тези моделчета. Евала за събирането и дано скоро пак да има някоя сбирка, че да мина и аз най-сетне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е аз само 2 докарах ;)

 

еее, Ванка ти хубаво докара 2, ама ни една не става :D Не е важно количеството а качеството - скачай в еклипс :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

А бре покрай драг-а ли... покрай какво... обаче днеска видях 3 бройки 2г, на различни места де. Единя беше червен, но не помня от кой град беше (не е от сф), един черен със прозрачни стопове и чужда регистрация и един зелен (софийска регистрация). Да няма пак някой Total Eclipse за който не съм разбрал?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А бре покрай драг-а ли... покрай какво... обаче днеска видях 3 бройки 2г, на различни места де. Единя беше червен, но не помня от кой град беше (не е от сф), един черен със прозрачни стопове и чужда регистрация и един зелен (софийска регистрация). Да няма пак някой Total Eclipse за който не съм разбрал?!
Не е лошо да се направи един нов тотал еклипс да дойда този път и аз да се запознаеме. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Черния и аз го видях в понеделник. Не изглежда зле, но не е турбо за съжаление, въпреки, че е с турбо крилото. Казах на този, който го караше да каже ан собственика да се регистрира във форума. Зеленият да не е на Митко...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...