Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Kора под двигателя за Спейс Стар


радко

Препоръчано мнение

Колега прав си, но когато има кора като че ли и двигателя през зимата изстива по бавно(аз лично ако си намеря кора ще си купя)

 

 

Добре колега, питай тук Цък по телефона им. Нищо че нямат качена кора онлайн, казаха че могат да намерят. Искаха ми и номер на рама. В друга тема преди време също се повдигна въпроса за корите и някакъв служител от фирмата им бе така добър да каже че за форума на Мицку отстъпката е 20 %. Дали това още е в сила, провери сам.

Склада им се намира на Кукленско шосе в постройките пред които се върти един мотокар.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре колега, питай тук Цък по телефона им. Нищо че нямат качена кора онлайн, казаха че могат да намерят. Искаха ми и номер на рама. В друга тема преди време също се повдигна въпроса за корите и някакъв служител от фирмата им бе така добър да каже че за форума на Мицку отстъпката е 20 %. Дали това още е в сила, провери сам.

Склада им се намира на Кукленско шосе в постройките пред които се върти един мотокар.

Поздрави

Благодарност и от мен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега като се замисля, възможно е сайта да бе и този: Цък. Просто много време мина и може да съм се заблудил.

Поздрави

 

ЕДИТ: Доста са намалили цените, парчето е по 45 лв. Зелена светлина за вашите планове ;) Аз съм пас :icon_bye:

 

EDIT 2. Определено първият сайт avtosklad.bg даваше 20% отстъпка, защото 2-рия е просто онлайн магазин и няма как сами да си подбиват цените за Мицубиши спрямо всички останали потребители на други марки коли. Нали и те ще гракнат за отстъпка ;)

Редактирано от svetliof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...