Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте, имам следния проблем с музиката на моя Спейс Стар. Оригиналният касетофон е модел MITSUBISHI 9181 RX-1E94WT и има възможност за чейнджър, но след като се разрових във руските форуми открих само 2 модела - Alpine (CHM-S630 или CHA-S634), но те свирят само със CD, а аз искам да слушам mp3. Дали има някакви алтернативни чейнджъри, съвместими с касетофона или пък други варианти за музика, които да не загрозяват таблото. Вече на 2 пъти си купувам FM трансмитери, но звукът не е кой знае колко добър, а пък на дълъг път непрекъснато трябва да търся станцията (понеже нямам AUX) и не на последно място ме дразни как стърчи и се поклаща на таблото (на всичкото отгоре от вибрациите или от нещо друго, но запалката ми изгоря). В София слушам радио, но и то ми прекъсва и ми шуми от време на време (може и антената да не е свързана както трябва, но не съм го разглобявал). Моля помогнете ми, че без музика не върви. Благодаря предварително.

 

http://www.erta.ru/base/mitsubishi/9181.shtml

http://www.caraudio-service.ru/Mitsubishi_..._34M113_EU-.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам следния проблем с музиката на моя Спейс Стар. Оригиналният касетофон е модел MITSUBISHI 9181 RX-1E94WT и има възможност за чейнджър, но след като се разрових във руските форуми открих само 2 модела - Alpine (CHM-S630 или CHA-S634), но те свирят само със CD, а аз искам да слушам mp3. Дали има някакви алтернативни чейнджъри, съвместими с касетофона или пък други варианти за музика, които да не загрозяват таблото. Вече на 2 пъти си купувам FM трансмитери, но звукът не е кой знае колко добър, а пък на дълъг път непрекъснато трябва да търся станцията (понеже нямам AUX) и не на последно място ме дразни как стърчи и се поклаща на таблото (на всичкото отгоре от вибрациите или от нещо друго, но запалката ми изгоря). В София слушам радио, но и то ми прекъсва и ми шуми от време на време (може и антената да не е свързана както трябва, но не съм го разглобявал). Моля помогнете ми, че без музика не върви. Благодаря предварително.

 

http://www.erta.ru/base/mitsubishi/9181.shtml

http://www.caraudio-service.ru/Mitsubishi_..._34M113_EU-.jpg

 

 

Подмени си плеъра....

 

Вече на 2 пъти си купувам FM трансмитери

а можеше да си купиш нова музика ...един път :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегате не е сменил музиката защото е "вързана" за колата...

Виж този чейнджър но и той няма мп3. Другия вариант (ако не се намери чейнджър с мп3) е да ползваш някакъв преход за iPod, напоследък са доста на мода и ги има за много марки и коли ...ама и iPod ще трябва да си вземеш, което си има и свойте предимства и забравяш дисковете :icon_dance:

 

П.С. Или може да ползваш това

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

sirko мерси, но този чейнджър също не чете mp3, а пък е по-скъп от другия. По-скоро ако няма чейнджър с mp3 ще си потърся най-евтиния възможен на пазара, поне докато не си намеря оригинално CD за колата. Варианта с касетата съм си го мислил, но пак стърчат грозни кабели от таблото. Не знам отзад някъде (може би през входа за чейнджъра???) не може ли да се вкара звук?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този чейнджър е много добър, но не мога да открия в България от къде да си го купя?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В краен случай го вземи от сайта с дебитна/кредитна карта, прочети в сайта какво пишат за него и дали ще стане на твоето радио!

...Mitsubishi models (2000 on) with VDO radios

...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Взимай си едно ново CD/MP 3 и си го слагай на колата, че от този оригинален касетофон/CD на Митсубиши няма много полза. Какво от това, че няма да ти показва средния разход, средната скорост и още нещо беше, гледай кончетата да са читави. Аз целенасочено си махнах оригиналното CD с друго мое и ми е по-гот. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В краен случай го вземи от сайта с дебитна/кредитна карта, прочети в сайта какво пишат за него и дали ще стане на твоето радио!

 

 

Нещо не можах да разбера дали става за моя модел, а между другото в ръководството на автомобила прочетох, че за по-добър сигнал на радиото антената трябва да е изправена нагоре. В момента стърчи право нагоре, но сигнала не мисля, че е много по-различен, а само загрозява вида на колата. Проблем ми беше със станциите, чиито сигнал е по-слаб, но и сега си прекъсва и има смущения.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз си взех един FM трансмитер със SD карта и си ре6их проблема :)

 

 

не ти ли изчезва станцията на дълъг път и непрекъснато да я търсиш

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

не, а и си мисля че ако искаш високо качество щте трябва освен ново CD и нови колони ...... :( не знам дали си струва, е ако прекарваш доста време на път и си в колата ...... може би си струва, но при мен нее така ....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има един ФМ Трансмитер, който е много удобен... хем мп3 плеър, хем трансмитер.... Не се слага на мястото на запалката..... няма стърчащи кабеляци и т.н. И качеството на звука е хубаво :) Ще се опитам да намеря линк...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има един ФМ Трансмитер, който е много удобен... хем мп3 плеър, хем трансмитер.... Не се слага на мястото на запалката..... няма стърчащи кабеляци и т.н. И качеството на звука е хубаво :) Ще се опитам да намеря линк...

 

Това е много яко и дано да го откриеш

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще дадеш 50-100 лв. за трансмитер !? Мисля, че по рентабилно ще ти е да си купиш ново CD :mitsu-smiley:

 

На мнение съм, че оригиналното радио трябва да си седи, защото ми показва разхода на гориво и оставащите километри и затова сега мисля алтернативи. Не знам дали едно оригинално СД за мицубиши няма да ми излезе по-добър вариант ако си го поръчам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...