Премини към съдържание

Вьпрос за филтьр


Препоръчано мнение

Здравеите фенове:скоро си купих уникална кола :mitsu-smiley: Рьньр 2.0тд,та вьпроса ми е как така не се продава вьздушен филтьр за този модел вьв всеки магазин ми казват 4е само се перял аз не сьм сагласен с това:моля споделете,Благодаря :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дай си рамата за сигурност и ще получиш оферти вероятно :)

JMBSNN18WTZ000926 :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Странно все едно караш скутер, каква е логиката да се пере, а не да се сменя!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз едно време го перях на Пежото. Той беше с дунапрен направен.... не се гордея с това де :icon_blush:

 

 

А твоя е такъв подобен

http://www.japarts.co.uk/shop/a/J1325025.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо подхванахте темата за филтрите, аз мисля да взема такъв за галанта http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?Vie...em=290251636136

Има ли смисъл да взимам такъв или да карам с обикновенните и да ги сменям периодично?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и двата прили4ат на моя особенно на горната снимка но тук в бургас го няма никьде,явно за сега ште си го пера пероди4но.Благодаря ви за информацията. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, виждаш дал съм ти номер на Нипартс - нямате ли дистрибутор в Бургас? Оригинален също съм ти дал - питай който ти е най-близо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега tassos! Радвам се, че намерих сродна душа. И аз съм притежател на :mitsu-smiley: космически бегач 2,0 тД от 1 седмица. Вчера реших да сменя всички филтри и маслото на двигателя. Всичко беше нормално до момента, когато ми казаха, че не могат да осигурят въздушен филтър и че трябва да пера стария. Досега съм имал 2 соц. возила и въздушните им филтри ги продухвах с компресор, щото бяха книжни. Но като направих малко кавга се оказа, че можело и го доставиха: филтър въздушен MD 9944 за 33 лева. А стария ще го продухам и използвам многократно, ако е рекъл Господ. Айде Успех и много безаварийни километри!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...