Премини към съдържание

Мале като зайци са......


gena_g

Препоръчано мнение

Днеска наобяд ни докараха една сребриста джи ди айка от германия и сега нямам търпение да си се прибера на Сф. и да и се израдвам :icon_dance: , а това ще стане чак след седмица и половина така че снимки скоро няма да има, но не можах да се здържа да не се похваля B)

само дето не се знае за в бъдеще дали ще я карам аз или баща ми, но който и да е съм сигурен, че няма да остане разочарован :)

 

 

П .П. - pepper говорих с още едно момче от Блг. (не знам как му е името във форума) да си направим една :mitsu-smiley: срещичка в неделя - 17.08.08 :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ще ви дават ли по телевизията...... :D

:tooth: ще гледаме да уредим нещо :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еееей, познавам доста хора в РТВЦ Благоевград, не сте казали, ще съдействам, ако трябва ;-)

Честита придобивка и ..... виж му я вземи, красавицата ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е честито най-накрая дългоочакваната от теб покупка. С какво мицу е това момче от Благоевград?

Ако трябва ще викнем и вестниците.... :D

Със здраве да си я карате и чакам да ми пишеш подробности за срещата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еееей, познавам доста хора в РТВЦ Благоевград, не сте казали, ще съдействам, ако трябва ;-)

Честита придобивка и ..... виж му я вземи, красавицата ;-)

Момчето от Блг., май не е от Благоевград, а от България.........И май момчето е Ванката (поне аз така разбрах от поста му).........А Ванката си го дават по националната телевизия,така че не им трябват "връзки" в регионалните..... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчето си е от благоевград и съм аз :)gena_g .... Как може да ми е името във форума? Лисицата козината си мени ама прякора НЕ хахаха

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчето си е от благоевград и съм аз :)gena_g .... Как може да ми е името във форума? Лисицата козината си мени ама прякора НЕ хахаха

Помислих си, че така си се писал, но не бях 100% сигурен, а и не исках да те издавам :P

Утре паля към софето и в неделя се връщам с бамбината, но преди това ще ви звънна да се разбереме за срещичка ;)

П.П. - :mitsu-smiley: фотос каминг суун

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...