Премини към съдържание

Относно Carisma


Препоръчано мнение

Здравейте колеги !

Казвам колеги , защото в скоро време мисля да се разболея от вашата болест :) Та някой загледал ли е тази Каризма ? Четох , че може да и се постави и обикновенна газова , защото не е GDi мотор така ли е ?

 

http://www.mobile.bg/pcgi/printdet.cgi?id=11213996349417511

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл във форума! Колата изглежда читава и ако е на реални километри, цената е добра. Огледай я, виж сервизната книжка. Спокойно може да се сложи на този двигател газ, въпреки че разхода и на бензин не е голям (8,7/5,4).

 

http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/6691.html

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано досега от 2те коли които съм имал и от 2те се опарих доста , защото не ги закарах да ги видят в сервиз и ми се ще тази да я закарам в сервиз да я преслушат. Бихте ли ми препоръчали някой сервиз , в който да диагностирам и двигателя и ходова част. А за разхода , в тези задръствания в София под 10-11 надали ще падне да не казвам и повече :) А километрите надали са реални , за тази година , която е колата.. Дано е читава и дано се видим на някоя среща :)

Поздрави !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз от скоро търся такава машинка и тази също я гледах! Работи добре на място, не съм я изкарвал, има една преливка от боядисване на заден десен калник, пукната леко предна броня( той каза че ще я оправя). Имала е някакъв удар отпред, но съвсем лек! За километрите беше на 139 000 или нещо подобно, отпред под капака имаше бележка 140 000 хил(не знам за какво е)! А май последния преглед е 2007 г. нещо такова ми се видя, но не съм сигурен! Акумулатора беше паднал(демек пиши го без него) и климата работеше! Изглежда добре колицата, ама продавача е ... Та ще ти обяснява как ще оправи бронята, ще я пусне за 7000 и... А бе не е приятен човек! Аз реших да си внеса от Германия - отиваш в първата автокъща и им казваш да ти докарат колата, искат ти около 1300 лв. най-често, ето ти една която поне я взимаш от Германия и не може да има измама в документите: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1 и ти стъпва на 5300, дори и на 6000 да ти стъпи пак си добре!!!

 

Поздрав!!! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
..... Четох , че може да и се постави и обикновенна газова , защото не е GDi мотор така ли е ?

 

http://www.mobile.bg/pcgi/printdet.cgi?id=11213996349417511

 

Така е, може да се сложи обикновена газова и работи, като часовник! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано досега от 2те коли които съм имал и от 2те се опарих доста , защото не ги закарах да ги видят в сервиз и ми се ще тази да я закарам в сервиз да я преслушат. Бихте ли ми препоръчали някой сервиз , в който да диагностирам и двигателя и ходова част. А за разхода , в тези задръствания в София под 10-11 надали ще падне да не казвам и повече :) А километрите надали са реални , за тази година , която е колата.. Дано е читава и дано се видим на някоя среща :)

Поздрави !

Сервиза е DJ Tymbi(Пламен)......Свържи се с него на лични, и се разберете......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма начин кола на 11 години да е под 160-170 хил. километра.

Или е стояла все по сервизи или километража е връщан. По вероятно е да е на 230 000км.

Тук през Видин ежедневно минават вносители с "НОВ ВНОС" автомобили.

Много рядко се вижда лъскав и запазен автомобил на платформите. В 80-90% от случаите са повече или по-малко ударени.

Последния случай, с който съм запознат.

Мазда 3 на 4 години. Закупена от Германия за 8700 евро и доставена с две врати и две брони (предна и задна) допълнително, защото бе катастрофирала.

След ремонта струваше 12 000.

Така че колега не вярвай на нищо, което виждаш със собствените си очи и винаги води с теб някой зевзек - много капризен и разбиращ от тези работи.

Колата трябва да се покара и да я усетиш, дали дърпа на страни, както по инерция така и при спиране и ускоряване. Мини през някоя дупка и паваж да чуеш звука на купето (скърцане, тропане и т.н.). Отвори капака на двигателя и на място я форсирай. Виж какъв е цвета на пушека и чуй звука на двигателя.

И ако всичко е добре тогава я закарай на диагностика, за да не си губиш времето с боклуците на мошениците.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мм явно ще търся друга.. Това за Германия и на мен ми се иска да си вкарам от там , но нямам познат който да се занимава , имам от Италия но неискам италианка. А иначе има ли части за Каризма и захващат ли се майсторите да ги правят , защото четох за Галант , че няма много много части и не всеки майстор се заема да ги прави. Та как стоят нещата с каризмата ?

Поздрави , Жоро !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Успокой се! Във Форума има хора, които могат да накарат Митсубиши да говори, за ремонти и диагностика да не говорим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...