Премини към съдържание

Зов за помощ


Препоръчано мнение

Здравейте колеги.Вече втори ден съм в траур-"Гало" не се движи :icon_crying: .Оказа се че датчика на разпределителния вал е "продажника".Вече поразпитах колеги от форума и се оказа че нямат,та ако съм пропуснал някой,и случайно има за продан или знае къде мога да намеря ще съм безкрайно благодарен.Колата е GALANT 2.0 GSLI 16V,"98г,4G63.Номера на да самия датчик е J5T23071.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Вече втори ден съм в траур-"Гало" не се движи :icon_crying: .Оказа се че датчика на разпределителния вал е "продажника".Вече поразпитах колеги от форума и се оказа че нямат,та ако съм пропуснал някой,и случайно има за продан или знае къде мога да намеря ще съм безкрайно благодарен.Колата е GALANT 2.0 GSLI 16V,"98г,4G63.Номера на да самия датчик е J5T23071.

Обади се на Миро от Пловдив. Ако не се лъжа трябва да е около 170 лв.

Принципно колата трябва да ти върви макар и да не работи датчика :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Принципно колата трябва да ти върви макар и да не работи датчика :icon_blush:

 

Принципно не.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обади се на Миро от Пловдив. Ако не се лъжа трябва да е около 170 лв.

Принципно колата трябва да ти върви макар и да не работи датчика :icon_blush:

Колега,тя си върви колата,но пали мн.трудно и прекъсва.След като запали ми святка "chek-a" на таблото и веднага след това гасне.Ако подам малко газ почва да пука и пак гасне..Абе общо взето работи когато си иска.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,тя си върви колата,но пали мн.трудно и прекъсва.След като запали ми святка "chek-a" на таблото и веднага след това гасне.Ако подам малко газ почва да пука и пак гасне..Абе общо взето работи когато си иска.

А кой ти смени ремъка за да го скапеш? Обикновенно така става ако е някой "отлично запознат" със смяната на тези ремъци.............

Преди да го смениш .пробвай да го почистиш от налепите и стружките.........не само дадчика а и ламаринката която е част от дадчика................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А кой ти смени ремъка за да го скапеш? Обикновенно така става ако е някой "отлично запознат" със смяната на тези ремъци.............

Преди да го смениш .пробвай да го почистиш от налепите и стружките.........не само дадчика а и ламаринката която е част от дадчика................

Пробвах вече-не става.Проверих го и с мултицед-мъртъв е.Но DJ Tymbi ,не разбирам връзката-става въпрос за датчика на разпределителния вал-този на коляновия вал си работи.При положение че не е пипан има ли вероятност да се е получило от смяната на ремъка?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен въпросния датчик на Хол, на разпределителния вал, беше се сцепил и след замяната му (за 1 мин.) всичко си дойде на мястото ;)

Иначе трудно палеше, чек-а светваше, но след това си работеше мотора...Само ме беше яд, че го капарирах в НИППАРТС където ми взеха 350 лв., а после се запознах с Миро и ми каза цена 260... :argue: Поръчвай го, сменяй го, и газ до тенекето ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече всичко е наред-пак сме заедно на пътя.Засега всичко си е както преди(естествено я водих на диагностика).Може би моя стана първия ремонтиран датчик :icon_rock: .....но докога???...километрите ще покажат :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...