Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Работа за 2ма Механици!!!

 

Предлагаме работа на 2 механици в Софиски Авто-Сервис + поддръжка на 2 състезателни автомобили (Мицубиши Ево 9) преди и по време на състезанията. Повече информация след вашата писмено представяне.

 

Много добър професионален опит и ентусиазъм за задължителни!

 

Жалещи моля да пишат на емейл:

alexbox@mbox.contact.bg

 

Благодаря предварително!

 

Админ: Колега, пишете по-грамотно. Имаше две верни думи в поста ви!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моля Ви (Админите), да не санкционирате човека. Той е чужденец и пише колкото може грамотно, а това което прави с колите си е само похвално.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моля Ви (Админите), да не санкционирате човека. Той е чужденец и пише колкото може грамотно, а това което прави с колите си е само похвално.

Подкепям!!! Не му се сърдете!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също апелирам за повече подробности......Работно време, заплащане и така на татък........Иначе съм си квалифициран механик, и в момента си работя по специалността, но ако офертата е примамлива, мога да си сменя место-работата....... :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също апелирам за повече подробности......Работно време, заплащане и така на татък........Иначе съм си квалифициран механик, и в момента си работя по специалността, но ако офертата е примамлива, мога да си сменя место-работата....... :icon_crying:

 

 

Значи не мисля, че е правилно да коментираме повече подробности без някой да се е представил, някакси не мисля, че е редно да говорим за пари, с някой на който и името не знам.

 

Мисля, че ясно написах, че повече информация СЛЕД ВАШЕ представане на посочения емейл. След това следва личен разговор, в които теми като заплащане, работно време и подобни може да се обсъдят ....

 

Иначе го казвам директно предимства и недостатъци на механик на състезателна кола: Предимството е, че страшно много нови и интересни неща човек може да научи. Един механик може да се развие доста в този област. Другото е, че сме може би отбора, който тръгва най-бързо за най-кратко време напред, бих казал дори, че от чист аматьорски отбор сме стигнали вече до полу-професионален отбор, поне за българският стандарт. А истински професионални отбори са само 3 така и иначе според мен така, че бих казал че е предизвикателство за човек с ентусиязъм и fan на моторспорт.

 

Недостатъци са, че по време на състезание няма много спане, рядко са случаите когато всичко е наред, има и случаи, когато избощо няма спане за механици. Пътуването си е доста уморително. Абе скапани сме след състезанието всички, но без това не може. А наистина тези недостатъци не може да компенсираме, трябва да си чист ентусиаст с много желание да издържаш на това, дори аз като пилот всеки път се чудя дали наистина си струва, но когато мириша бензина няма накъде.

Иначе за допълнително заплащане за това в този етап не може и да става въпрос поне за тази година. В момента сме екип от 7 човека и единственото което може да даваме е поемане на всички разноски (спане в най-малко 3 звезден хотел, ядене и пиене) по време на състезание. Когато успяваме да намериме партньори от страна на рекламодатели това се надявам да се промени. Още повече, че 2009 година в нашия отбор си имаме още един Мицубиши Ево IX който до тогава трябва да приготвим.

 

Следва само да кажа ,че главаната работа ще е в Сервиза, който непрекъсното се разширява. Състезанията са само 8 - 10 на година, така че главна работа действително е по самия обикновен сервиз и там естествено заплащане е вече на лице, но преговори само след вашата представане.

 

Ами това е, желаещи на пишат на: alexbox@mbox.contact.bg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...