Премини към съдържание

Питане за Space Runner


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

Тази събота и неделя се разхождах по Горубляне и окото ми хвана един space runner. Принципно не търсех mitsubishi, но колата много ми хареса - 2001 година, 2.4 литров двигател, автоматични скорости, запазена .... пък и жената рече, че това е нейната кола :) Искам да питам ако някой кара подобна кола, какъв разход дава (градско/извънградско) ? Има ли някакви често срещани проблеми с този модел ? След това потърсих на Mobile.bg, я намерих и там. Става въпрос за тази кола:

 

http://www.mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu...&f1=details

 

Предварително благодаря :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Виж тук и тук това си Руски сайтове за тех. характеристики.

Видях, че двигателя е GDI това означава, че не можеш да сложиш нито газова или метанова уредба. За GDI има доста изписано във форума ползвай търсачката и ще намериш доста отговори.

Един колега, който си продава Галанта каза, че го е засичал и градско (София) му харчи 10,5-11/100

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, мерси за информацията. Оказва се, че разхода се върти около 12-13 л/100 градско, а газ не може да се сложи на GDI двигателите. Ще трябва да дебна за друг тип двигател или просто да преглътна разхода. Лошото е, че runner-ите са леко екзотични и няма много оферти за тях. Има ли някой експерт във форума (специално да разбира от runner-и), койте да има желание да си загуби около час и да ме консултира на място ако си харесам нещо друго ? Разбира ще бъде подобаващо компенсиран за услугата :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, мерси за информацията. Оказва се, че разхода се върти около 12-13 л/100 градско, а газ не може да се сложи на GDI двигателите. Ще трябва да дебна за друг тип двигател или просто да преглътна разхода. Лошото е, че runner-ите са леко екзотични и няма много оферти за тях. Има ли някой експерт във форума (специално да разбира от runner-и), койте да има желание да си загуби около час и да ме консултира на място ако си харесам нещо друго ? Разбира ще бъде подобаващо компенсиран за услугата :)

 

Колега,

пиши едно лично на DJ Tymbi, ако е свободен може и да ти помогне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Потърси Пламен, наистина ще ти помогне, ако има време!

А че Ранърчетата са екзотични е верно, което прави цената им ...... приятна....... Не знам защо хората не ги търсят, което ми даде шанс с не високия си бюджет да се наслаждавам на този автомобил! (моят е от предния модел и с коренно различен двигател и не смея да кажа нищо за ГДИ, преди да се зарибя дори си мислех, че е дизел :icon_blush: )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...