Премини към съдържание

Space Star - дисплей


Guest Junak

Препоръчано мнение

Дисплея не показва някои символи. Искам да стигна до матрицата. Но не мога да разглобя панелите. Успявам да повдигна предната част, но се притеснявам да не го счупя. Не ми е ясен реда на разглобяване. Колата е "Space star" - 2001 год.Моля помогнете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най напред се сваля задния капак.Той е на щипки.Повдига се от таблото и се издърпва към стаклото.Като свалиш задния капак,ще видиш захващането на целия уред.Мисля,че беше с 4 видии,които държат двете планки.Уреда излиза заедно с предния капак.Някъде във форума има подобна тема където е показана снимка ,кои спойки трябва да се презапоят.Ако имаш проблем обади се на Милен Z.Успех.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най напред се сваля задния капак.Той е на щипки.Повдига се от таблото и се издърпва към стаклото.Като свалиш задния капак,ще видиш захващането на целия уред.Мисля,че беше с 4 видии,които държат двете планки.Уреда излиза заедно с предния капак.Някъде във форума има подобна тема където е показана снимка ,кои спойки трябва да се презапоят.Ако имаш проблем обади се на Милен Z.Успех.

 

Мерси много.Утре я мятам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • преди 3 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...