Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Шапки за клуба


Препоръчано мнение

  • Admin

Здравейте фенове. Това са шапките които сме намерили за клуба. Качеството на изработката е от най-висок клас. Специално за нас цената е 11 лв. Телефона на който можете да се обадите и да си ги купите е 0886 41 00 45 Мирослав. За съжаление на снимките не може да се види изключителното качество. На живо изглеждат :first:

Малките емблеми отстрани на които пише WRC са гумени. Отзад на слепващата връзка пише със средно големи букви Mitsubishi.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Тези шапки сме ги търсили повече от година :icon_n_jockey: Внася ги само един човек и ги няма масово по пазара. Единственото място на което ги има е базара на зала Универсиада. Като се влезне от централния вход се завива веднага в ляво и вторият щанд отново в ляво е само за шапки. Който е фен да си ги купува бързо защото едва ли количествата са неограничени. Предисторията на тези шапки беше, че "Heaton" имаше такава и аз исках да си купя като неговата. Къде ли не съм обикалял по пазарите включително и пазара на Илиянци и няма и няма..... и се бях отказал да ги търся. Намерих и вносителя, но той ми каза преди няколко месеца, че няма повече да има внос, и че преди време е имал само няколко шапки, които веднага са се продали. Чист късмет е, че ги намерихме..... :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи не е нужно да се събират пари, а всеки който иска да отиде и да си купи, така ли?  :help:

Да , точно така !!!

Чух се с Миро и той ми каза, че все още има шапки и от трите вида и могат да се намерят в зала универсиада точно където описа Биг Бос-а по-горе! Аз смятам днес ако успея да се класирам до 19:00 да отидя, ако не утре!

Работното време на щандовете е от 10:30 до 19:00!

:icon_bye: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Леле, момчета купих си по една от номер 2 и номер 3 :first: , страааашни са :icon_rock: !Нямам думи, взех си две да си имам, :D а сега приятелката ми иска да носи едната и ми не ме пита, влюбила се е и това си е :help: , направо нямам думи, ще взема да си ги скрия и да си ги нося тайно, иначе ще има :icon_box: !Нямам думи, супер са! :first: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А дали са останали шапки и за феновете от Ямбол? Че ние тука сме малко изолирани от реалната действителност.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
А дали са останали шапки и за феновете от Ямбол?  Че ние тука сме малко изолирани  от реалната действителност.

 

Който иска шапки и не е от София сме на линия да ви изпращаме с колети каквито искате. Само напишете лично съобщение или влезте в чата и ще се погрижим за това. Колеги, побързайте с поръчките. Говорих преди малко с Миро и той каза, че шапките привършват :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снощи и аз получих своята :D направо "накрака" ми я донесе DANI MG.

Дани, много ти благодаря !!! :icon_thumbup:

Триизмерно шапките са още по-хубави :icon_n_jockey:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и аз вече имам онзи ден на ралито като бях,бях с нея естествено всеки и хвърляше по един завистлив поглед :icon_dance: специални благодарности на Dani Mg които ми я донесе чак до Пловдив :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

:mitsu-smiley: Който иска такива шапки, може да си ги закупи от един магазин за авточасти в Горубляне (на главното шосе отляво в посока към Цариградско Шосе, 150 метра преди магазина за трактори и комбайни, който е от дясно). Оня ден спрях за тасове и ги видях - по 15 лева бройката са. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...