Премини към съдържание

Реле - халогени


Препоръчано мнение

Колеги, повечето сме с този факт: Халогените на 1G се пускат само при дълги

 

Искам да преправя малко схемата и да ги направя хем да се пускат само при дълги хем да мога да си ги пускам само тях, без основните фарове.

Искам просто да го направя интелигентно и сглобих набърза ръка една схемичка....но опрях до реле. Кажете моля къде по дяволите мога да отида и да си намеря реле с схемата (по долу на картинката) без да ми задават въпроси, от сорта на:

ЗА КАКВА КОЛА Е?

ЗА мигачи ли е?

За помпа ли е?

И всякакви други подобни...

Те работели по каталог, то това хубаво, ама аз от де да знам на коя фирма такова реле какъв му е номера...

 

Благодаря предварително :)

post-1066-1208593831.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, намери ми работа до сега :) Но върти го сучи го, при мен, там където в guide-то се намира релето FOG, при мен е (HORN) клаксон...да не говорим, че по неясни за мен причини, буксите които се ползват от другото реле на ALT са 3, а при мен са 2...такова реле просто няма, ама е факт !!!!

А иначе реле което да е за FOG, аз не намерих, прерових на всякъде където знам, ама ЙОК...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ел. схемите гледал ли си да видиш как точно да стане и дали трябва реле, дали трябва да са отделни всичките изводи... По магазините за електроника има каталози за релета със схемите им...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...