Премини към съдържание

Съвет за еклипс?


Препоръчано мнение

Здравейте момчета.Към края на май,началото на юни ми предстой закупуване на кола.Финансиите ми са скромни-около 4000,макс 5000 мога да отделя(чисто за колата).Та колебанието e за еклипсче(1g). Единственото ми изискване е климатика.Кажете ми своето мнение относно моя избор. Благодаря ви предварително.

 

Модераторски контрол!!!

Сравнението на различни марки автомобили не води до нищо добро в този форум!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изборът ти като цяло е добър, но честно казано с този бюджет ще си вземеш кола, с която ще си навлечеш доста неприятности. Митсубишитата и в частност Еклипсите са чудесни коли, но искат доста по-отговорна подръжка в сравнение с доста европейски марки. Като цяло не правят много проблеми и за повечето от тях се е писало във форума и има лечение, но неправилната подръжка и некачествените консумативи могат да те вкарат в разход, който в даден момент да те лиши от кола. Личното ми мнение е, че до 5000 лева няма да намериш много читава кола а дори и да има нещо що-годе добро, то ще е нов внос и ще иска смяна на консумативите, което си е едно 1000 лева отгоре (някой сигурно ще каже доста по-малко, но опитът ми доказа, че винаги се въртим около тази сума). Ако наистина си се решил на този модел и ще взимаш колата от БГ, съветът ми е да заделиш малко пари за консумативи и непредвидени дреболии и да помолиш някой колега който има възможност и се е сблъсквал по-често с Мицки да ти помогне с избора. Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета.Към края на май,началото на юни ми предстой закупуване на кола.Финансиите ми са скромни-около 4000,макс 5000 мога да отделя(чисто за колата).Та колебанието e за еклипсче(1g). Единственото ми изискване е климатика.Кажете ми своето мнение относно моя избор. Благодаря ви предварително.

 

Приятелю, ако имаш път към Пловдив ще можеш да разгледаш и този Еклипс - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=217726 За 5000лв. няма да се разделя с него, но ако събереш повече го имай предвид !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре,а какво ще кажете с въпроса по вноса.Имам връзки с човек който вкарва коли от Италия,като няма да ми вземе грам надценка-колкото я е взел от там+300евро транспорта.Също така съм сигурен, че ще е читава защото той ще и направи огледа там.За толкова пари мисля,че ще се намери читав екземпляр.Вие как мислите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре,а какво ще кажете с въпроса по вноса.Имам връзки с човек който вкарва коли от Италия,като няма да ми вземе грам надценка-колкото я е взел от там+300евро транспорта.Също така съм сигурен, че ще е читава защото той ще и направи огледа там.За толкова пари мисля,че ще се намери читав екземпляр.Вие как мислите?

 

Ако се спреш на този вариант, съвета ми е да си заделиш 1500 лв настрана за консумативи и вероятни ремонти...отделно за регистрация и документи, застраховки...абе вървят си без да се усетиш парите !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само ремъците и ролките са около 400 лв, а водната помпа е сигурно още 100-тина лв. Започваме от там :) А и този човек с италианските трябва да ти е много сигурен (направо рода), нали знаеш :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност си ми е точно рода ;) А за подръжката ми е много ясно как стой въпроса.Въпроса е за какви пари горе долу мога да си докарам читав екземпляр от Италия,защото там не им знам цените-не мога да намеря никакъв сайт от който да се ориентирам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...