Премини към съдържание

лети джанти за Мицубиши Спейс Стар


Препоръчано мнение

Здравейте,

преди няколко дни си взех Мицубиши Спейс Стар 1,9 дизел модел 2004 г. и съм много доволен от него, но ме дразнят джантите с които е в момента и искам да си взема лети.

Сега съм с гуми 195/55/15, но ми предлагат 16-ки лети на добра цена и се чудя има ли смисъл да ги вземам и да слагам нископрофилни гуми или да изчакам докато не си намеря 15-ки лети. Имам и една възможност за 14-ки, но не съм сигурен дали няма да изглежда смешно.

Ако имате някаква информация по въпроса ще Ви бъда задължен.

Чао

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С колко болта е Спейс стар, предполагам е 4Х114.3 ? За 16" джанти, гумите втора употреба са 200-250лв , а нови от 700 нагоре. Говоря за 4 броя. При 15" цените са доста по-приемливи. Така че решаваш ти, кое е изгодно, тъй като нископрофилната гума води и след себе си потенциални проблеми, като разходи за изправяне на алуминиевите джанти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

4 болта са и мисля, че растоянието е такова, но не мога да го твърдя със сигурност.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

преди няколко дни си взех Мицубиши Спейс Стар 1,9 дизел модел 2004 г. и съм много доволен от него, но ме дразнят джантите с които е в момента и искам да си взема лети.

Сега съм с гуми 195/55/15, но ми предлагат 16-ки лети на добра цена и се чудя има ли смисъл да ги вземам и да слагам нископрофилни гуми или да изчакам докато не си намеря 15-ки лети. Имам и една възможност за 14-ки, но не съм сигурен дали няма да изглежда смешно.

Ако имате някаква информация по въпроса ще Ви бъда задължен.

Чао

 

Аз в момента карам SPACE Star-а си със 15 цолови джанти /алуминиеви/ с 5 лъча и смятам да ги разменя за 14-ки /алуминиеви/.Моите са перфектни/без една драскотина/. С тях получих колата от Германия.На тях са монтирани ниско профилни гуми 195/15/50,които смятам да изхвърля. Ако си съгласен да ги разменим за твоите 14-ки. Аз държа да са 14-ки , защото мотора ми е 1,3i и такива джанти трябва да са по документ.На тях смятам да монтирам гуми -185/65/14. Ако решиш ми се обади.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти.Ако джантите ти стават за Галант пусни малко снимки и кажи евентуална цена.Ако разбира се не държиш да е наистина бартер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз в момента карам SPACE Star-а си със 15 цолови джанти /алуминиеви/ с 5 лъча и смятам да ги разменя за 14-ки /алуминиеви/.Моите са перфектни/без една драскотина/. С тях получих колата от Германия.На тях са монтирани ниско профилни гуми 195/15/50,които смятам да изхвърля. Ако си съгласен да ги разменим за твоите 14-ки. Аз държа да са 14-ки , защото мотора ми е 1,3i и такива джанти трябва да са по документ.На тях смятам да монтирам гуми -185/65/14. Ако решиш ми се обади.

 

 

Виждам, че си от Видин, а аз за през празниците (26-28.04.08 и 1-6.05.08) ще бъда в Белоградчик, ако ми оставиш телефон ще се уговорим нещо, защото пък тези 14-ки не са при мен и тогава мога да ги взема (не съм ги виждал, но мога да избера между различни 2 комплекта).

Ако искаш ми пиши на jjjooroojjj@mail.bg.

Чао

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...