Премини към съдържание

Оборотите


Препоръчано мнение

Колеги, здравейте!

Имам следния въпрос: Баща ми има Спейс Стар 1.3 мотор и всеки път при запалване оборотите са ми към 2000...работи около 2-3 минути и тогава падат, ама няма зиме, няма лято. Иначе колата е напълно обслужена преди 2000км и всички филтри са й сменени. Накой знае ли дали това е нормално или и той е имал подобен "проблем"?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, здравейте!

Имам следния въпрос: Баща ми има Спейс Стар 1.3 мотор и всеки път при запалване оборотите са ми към 2000...работи около 2-3 минути и тогава падат, ама няма зиме, няма лято. Иначе колата е напълно обслужена преди 2000км и всички филтри са й сменени. Накой знае ли дали това е нормално или и той е имал подобен "проблем"?

Като за начало - профилактика на инжекциона и по скоро в областта на степ мотора..............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, здравейте!

Имам следния въпрос: Баща ми има Спейс Стар 1.3 мотор и всеки път при запалване оборотите са ми към 2000...работи около 2-3 минути и тогава падат, ама няма зиме, няма лято. Иначе колата е напълно обслужена преди 2000км и всички филтри са й сменени. Накой знае ли дали това е нормално или и той е имал подобен "проблем"?

карбуратор или моно инжекция е може да го прави от автоматичния смукач ако е карбураторако е инжекция от стъпковия мотор на инжекцията

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

angel ACHO двигателя не е нито с карбуратор, нито моно-инжекцион, а многоточков инжекцион. ;-)

Трябва да се направи диагностика и да се почисти дросела , стъпковото моторче и т.н. .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета!

Имахме преди това Carisma - 1.8 GDI - та там сменяхме това стъпково моторче, но никакъв ефект!!! А ни беше препоръчано от вносителя и разбира се си го купихме от тях - Балкан Стар! Дадох 350 лева и никакъв ефект. Дайте добър сервиз, който може да свърши работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... Дайте добър сервиз, който може да свърши работа.

 

Добрия сервиз не е достатъчен, необходим е добър майстор! :)

Тук във форума има един такъв. DJ Tymbi се нарича :first: и мицубиши да поправя най-обича! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...