Премини към съдържание

Проблем скоростна кутия, лост


Препоръчано мнение

:icon_rock: Днес си паля и аха да тръгна на задна, така старателно си вкарвам задната сос сила :icon_rock: съдинител до края...и ОП! да тръгна напред, не дава лоста да се помести на 1ва :icon_censored: давам на 2ра и изключва от скорост...в процеса на каране установих: 1,3 и 5та скорост са стандартна подредба, успоредни, но на мястото където лоста е на изключено от скорост положение. Надолу(2 и 4та) изключва от скорост. Ха кажете къде са ми скорости # 2,4 ???? :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми звучи като проблем с жило :maistor:

Махнах маншона преди малко, мислех че е ябълката и видях: От 2те жила едното (това за напред- назад на лоста) не може да се издърпа до края респективно лоста да отиде най напред (където са 1,3 и 5 скорост). За това нечетните скорости са на мястото на изкл от скорост - 2ра фаза на лоста (по средата), а на мястото на 2 и 4 където жилото трябва да не е опънато (1ва фаза) ми е изключена от скорост :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

iNFECTED е написал в друга тема:

 

 

Преди 3 години точно си бях купил колата тръгнах на море и ми се прецакаха скоростите ! Тоест влизаше само първа после разбрах че влизат трета и пета ! Не ми се връщаше до София и много се бях здухал че са ми се развалили скоростите. Стигнах на морето и един приятел викна некви майсторчета и очаквах да е нещо много сериозно ! Оказа се че отпред ябълката се е откачила ! Занитаха ми ябълката купих 1 каса бира и сичко се оправи smile.gif

Но незнам при теб точно какво е ? Може да е нещо по сериозно ... Стискам палци да не е нещо сериозно !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...