Премини към съдържание

Акумулатор


Препоръчано мнение

Скоро четох в една от темите ,но не мога да си спомня точно в коя ,че някой си беще махал акумулатора и след това имал проблеми защото не е спазил процедура по закачане на новия акумулатор.Аз мисля да си сменям акумулатора на Спейс стара 1.9 ДИД.Трябва ли да направя нещо определено като сложа новия или просто го слагам и всичко е наред.Някойх може ли да ми каже какви стъпки трябваше да се направят за да е всичко нормално и да няма проблеми с оборотите после

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скоро четох в една от темите ,но не мога да си спомня точно в коя ,че някой си беще махал акумулатора и след това имал проблеми защото не е спазил процедура по закачане на новия акумулатор.Аз мисля да си сменям акумулатора на Спейс стара 1.9 ДИД.Трябва ли да направя нещо определено като сложа новия или просто го слагам и всичко е наред.Някойх може ли да ми каже какви стъпки трябваше да се направят за да е всичко нормално и да няма проблеми с оборотите после

Мисля че проблем има само при GDI двигателите,но несъм 100% сигурен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При теб няма да имаш проблем със смяната на акумултора ,виж ако беше GDI там е друга работата...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че проблем има само при GDI двигателите,но несъм 100% сигурен.

 

Това не е проблем а процедура която се изпълнява и е предписана от производителя. Виж ако си сменял акумулатор ма Рено Меган Сценик 2007год да видиш какво е проблем.

При DI-D-то до колкото знам няма проблем, но все пак се постарай да смениш акумулатора за максимално кратко време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво му е толкова специалното, миналата седмица имах проблем (нали не я карам доста време) и акумулатора беше много слаб. Взех друг, зареждах сменях сигурно 5 пъти съм закачил и откачил, но не си спомням да съм спазвал каквито и да е правила за "самообучение" и колата си тиктака в познатия ритъм.... :D :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...