Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Тампони двигател


Препоръчано мнение

Здравейте, някой да има или да знае откъде мога да си взема тампони за двигател на Колт 5, 1.3 с 12 клапана? Реално като гледах от 1995 до 2003 са едни и същи без значение двигателя, но трудно се намират. Според майстора два от три са отишли, но аз като гледах тампоните са четири. Та като запаля и нещо вдясно долу удря леко на желязо, като тръгна и карам няма, но на място постоянно хлопа нещо и двигателя леко играе.

 

Това са тампоните до колкото търсих в нета. 

А ето и единия който се вижда горе, другия долу също се вижда, но там е стабилен, а този горе играе хоризонтално. 

IMG_20230322_131211.jpg

IMG_20230219_172909_1.jpg

IMG_20230219_173005.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При първото търсене при чичо Гошо (GOOGLE) --> ТУК

Редактирано от Емил Димитров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, все още ги има някъде, но ще трябва пак да се консултирам с майстора, да не вземам предварително, че реално не се разбира точно кои са заминали. А два от тях са по над 110 лева всеки не е много евтино, но пак добре че ги има все още. :)

Има ли вариант само гумата да се смени без основата, тме да се махнат старите и да се сложат нови, без желязната основа? . Ето този примерно:

 

https://m.avtochastionline24.bg/febest/18302037

 

Вместо да вземам цял, като този, защото при мен мен гумената просото е отишла основата си е ок. 

https://m.avtochastionline24.bg/kavo-parts/11080559

 

 

Редактирано от sport
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо установете проблема. Аз съм малко скептичен проблема да е в тампоните, но не е изключено.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...