Премини към съдържание

Тампони двигател


Препоръчано мнение

Здравейте, някой да има или да знае откъде мога да си взема тампони за двигател на Колт 5, 1.3 с 12 клапана? Реално като гледах от 1995 до 2003 са едни и същи без значение двигателя, но трудно се намират. Според майстора два от три са отишли, но аз като гледах тампоните са четири. Та като запаля и нещо вдясно долу удря леко на желязо, като тръгна и карам няма, но на място постоянно хлопа нещо и двигателя леко играе.

 

Това са тампоните до колкото търсих в нета. 

А ето и единия който се вижда горе, другия долу също се вижда, но там е стабилен, а този горе играе хоризонтално. 

IMG_20230322_131211.jpg

IMG_20230219_172909_1.jpg

IMG_20230219_173005.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При първото търсене при чичо Гошо (GOOGLE) --> ТУК

Редактирано от Емил Димитров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, все още ги има някъде, но ще трябва пак да се консултирам с майстора, да не вземам предварително, че реално не се разбира точно кои са заминали. А два от тях са по над 110 лева всеки не е много евтино, но пак добре че ги има все още. :)

Има ли вариант само гумата да се смени без основата, тме да се махнат старите и да се сложат нови, без желязната основа? . Ето този примерно:

 

https://m.avtochastionline24.bg/febest/18302037

 

Вместо да вземам цял, като този, защото при мен мен гумената просото е отишла основата си е ок. 

https://m.avtochastionline24.bg/kavo-parts/11080559

 

 

Редактирано от sport
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо установете проблема. Аз съм малко скептичен проблема да е в тампоните, но не е изключено.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...