Премини към съдържание

Aмортисьори за багажника


Препоръчано мнение

Привет на всички,

След като днес щях да остана и без глава, реших че май е крайно време да ги сменя. До сега на два пъти се разминавах с цицини като се сурне изведнъж върху главата ми (добре че е дървена)...ама днес преля чашата, за сега ще ходя като осмукан, пък иди обясняваи че нямаш сестра... :)

Та по темата... Нямам идея мойте оригинални ли са или не, но са пили вода със сигурност и не държат, срамота е да подпирам капака с една дръжка за миене на прозорци...

Та дайте идеи какво да търся и от къде? По моргите....., ама знам ли тези които взема дали ще издържат тежеста, а тя си е бая голяма, съдеики че се набирам като глист на буца докато дигна капака.

 

Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дай номер на рама и ще ти дам цена за нови оргинални, от морга не бих ти препоръчал, ще си дадеш парите на вятъра и след няколко месеца ще търсиш отново. Търси си нови, ако не оргинални някакви други, но нови.

 

Това е :

VIN:4MBMND22ANE002141

 

Но те за първа генерация не са ли еднакви?

Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз намерих от морга читав, а и принципно важното е да са с достатъчна сила в нютони е написана и подобна дължина. Захвата се преправя сравнително лесно от някакви други подобни нови.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не са еднакви три вида са, на лично съобщение съм ти писал за цена и срок доставка на оргинални.

 

 

Ок благодаря още веднъж, ще го имам предвид. Но ще е евентуално другия месец.

 

Аз намерих от морга читав, а и принципно важното е да са с достатъчна сила в нютони е написана и подобна дължина. Захвата се преправя сравнително лесно от някакви други подобни нови.

 

Колко нютона трябва да е приблизително, дължината е ясна, но натоварването ?

Моите и двата са здрави, не са изпуснали, но явно идват слабички

... сега ще сляза да видя дали пише нещо по тях

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...