Премини към съдържание

Спирачни апарати


Препоръчано мнение

Забелязах странно потропване отпред в дясно, и днес отидох на реглаж. Казаха ми, че отдолу колата е безупречна, и че потропването ставало заради някакви втулки на спирачните апарати!? И било безопасно да се кара, но дразнещо заради потропването.. Някой да е имал същия или подобен проблем? Някой да знае ориентировачна цена на тези апарати?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и при мен се чува потропване като карам бавно по неравности...

гледаха я няма нищо по предницата единствено някакви тампони на биалетките били доста нацепени

и затова се чудя защо хлопа като на разбит шарнир :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отново се появи същия проблем, както не тропаше и всичко беше перфектно днес тръгвам и още на първата дупка затропа отново, доста е дразнещо! а целия апарат струва 260лв!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отново се появи същия проблем, както не тропаше и всичко беше перфектно днес тръгвам и още на първата дупка затропа отново, доста е дразнещо! а целия апарат струва 260лв!

Докарай колата и ще я оправя ..............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за бързите отговори, по въпроса, няма как да дойда до Сф, от Варна съм :( 60 лв струваха само за отпред в дясно, тоест за единия спирачен апарат. Ще закарам колата на сервиз отново, да проверят какво става..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...