Премини към съдържание

Постелки


Препоръчано мнение

Малко встрани от тунинга реших да си създам малко комфорт в купето на самолетчето. Стелките са доста мекички и са с готино неплъзгащо се покритие. За цената няма да правя реклама на никой, ще кажа само, че дори ме Учуди (очаквах по-висока като за оригинални :icon_clap: ) В комплектчето има и "копчета" за захващане на шофьорската за пода. Специални благодарности на Miroslav и екипа на Ратола Пловдив, които ме държаха постоянно в течение кога да ги чакам.

 

post-1198-1203785586_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

напиши ми на скайпа дали по някакъв начин може да ми съдействаш да си взема и аз и колко е цената :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

напиши ми на скайпа дали по някакъв начин може да ми съдействаш да си взема и аз и колко е цената :)

Имаш лично. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страшни са :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз също "боднах" едни стелчици от Ратола за Галантчето. Само дето моите нямат такива копченца за хващане за пода... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз също "боднах" едни стелчици от Ратола за Галантчето. Само дето моите нямат такива копченца за хващане за пода... :icon_hmm:

Аз пък няма къде да монтирам самите копчета. :icon_doh: Май ще ги навивам в изолацията на пода.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...