Премини към съдържание

Съмнения в мощността


Препоръчано мнение

Здравейте колеги.

Днес карах Крайслер Вояджър, 2400сс 150 кс.

В сравнение с моят спейс вагон 2.4 GDI крайслерът върви чувствително по-добре, ускорението е много по-добро, не съм го пробвал на максимална скорост, но предполагам, че и в това ще е по-добре от вагона.

Има ли някой, който е карал и двете коли и дали по принцип Мицубишито е по-слабо, макат по тт данни да са еднакви, или с моята имам проблеми.

Двигателят на моята работи нормално, единствената ми забележка е, че щрака повдигач.

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.

Днес карах Крайслер Вояджър, 2400сс 150 кс.

В сравнение с моят спейс вагон 2.4 GDI крайслерът върви чувствително по-добре, ускорението е много по-добро, не съм го пробвал на максимална скорост, но предполагам, че и в това ще е по-добре от вагона.

Има ли някой, който е карал и двете коли и дали по принцип Мицубишито е по-слабо, макат по тт данни да са еднакви, или с моята имам проблеми.

Двигателят на моята работи нормално, единствената ми забележка е, че щрака повдигач.

Благодаря предварително.

А колко харчи на сто Вояджъра? Доколкото зная, за да се ускорява бързо, GDI-то трябва да го понатиснеш малко повече, не можеш да очакваш добро ускорение в икономичния режим на работа на този мотор (докато свети зелената лампа GDI)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Замисълът на GDI двигателите основно е икономия на гориво. Нормално е да върви по малко от аналогичен 2,4 MPI.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А колко харчи на сто Вояджъра? Доколкото зная, за да се ускорява бързо, GDI-то трябва да го понатиснеш малко повече, не можеш да очакваш добро ускорение в икономичния режим на работа на този мотор (докато свети зелената лампа GDI)

На моето табло няма такава зелена лампа GDI...

Иначе си го натискам колкото мога, ама пак е по-тромава.

Масата на Вояджъра е поне колкото на Спейс Вагона, ако не е и повече.

Разходът на Вояджъра е 13-14 градско, Вагонът е също толкова.

На извънградско моята харчи 10 и нещо при каране 120-130

Ако карам със 140 - 11л/100км

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По каталог твоят автомобил е по-пъргав, значи може би имаш някакъв проблем с колата, запушен катализатор

или нещо което спъва автомобила, но не отчита грешка в компютъра за да ти светне лампата :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...