Премини към съдържание

Проблем с новопридобития Lancer


Препоръчано мнение

Здравейте, наскоро си купих Lancer GLXi 95г., но гадния австриец беше лепнал върху километража - друг изпринтен сигурно на домашния принтер - изключително грозен.Мислех че е лепнат културно, но не би.Използвал е някакво гадно лепило което дори е размазало оригиналния километраж!! :icon_crying: Та молбата ми е ако някой има решение на моя проблем, а именно да му върна оригиналния вид - моля да го сподели.

Да спомена само че търсих да си купя цяло табло на старо, но никъде няма (не по морги ни по Симеон),та ако на някой му се намира старо табло-дори и счупено , но със здраво фолио на километража само да напише цена :mitsu-smiley: :help:

P.S. Закъсъл съм го много :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, наскоро си купих Lancer GLXi 95г., но гадния австриец беше лепнал върху километража - друг изпринтен сигурно на домашния принтер - изключително грозен.Мислех че е лепнат културно, но не би.Използвал е някакво гадно лепило което дори е размазало оригиналния километраж!! :icon_crying: Та молбата ми е ако някой ива решение на моя проблем, а иминно да му върна оригиналния вид - мола да го сподели.

Да спомена само че търсих да си купя цяло табло на старо, но никъде няма (не по морги ни по Симеон),та ако на някой му се намира старо табло-дори и счупено , но със здраво фолио на километража само да напише цена :mitsu-smiley: :help:

P.S. Закъсъл съм го много :icon_crying:

 

 

A Защо ти не си направиш някакъв който би ти харесал на corel draw и не си го принтираш в/у хубава хартия... непочистиш основата и не го залепиш ? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз на старата ми кола, отидох в студио и там ми го направиха на стикер. Свалих оригиналния и ми сложиха друг по мой избор и стана супер!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз на старата ми кола, отидох в студио и там ми го направиха на стикер. Свалих оригиналния и ми сложиха друг по мой избор и стана супер!
А къде се намира студиото,защото от корела нищо не отбирам!?? :icon_blush:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...