Премини към съдържание

Тропане във волана


slug

Препоръчано мнение

Здравейте. Нещо ми се разтропа волана на колтчето :icon_crying: . Карах я да и видят предницата, но в сервиза общо взето реакцията им беше нещо от сорта на "Предницата ти е бетон, карай си колата и не ни занимавай с глупости...". Реших да ги послушам и я карам така от известно време. Да ама тропа. Не е постоянно, най-много се усеща като я карам по павета. Нещо като тракане метал по метал вътре в кормилото. Също хлопа и ако нацеля някоя по-голяма дупка, която да ми врътне предните гуми. Ако някой си има идея от какво може да е ще съм му благодарен ако сподели. Колата е 1.3, 99 година.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Нещо ми се разтропа волана на колтчето :icon_crying: . Карах я да и видят предницата, но в сервиза общо взето реакцията им беше нещо от сорта на "Предницата ти е бетон, карай си колата и не ни занимавай с глупости...". Реших да ги послушам и я карам така от известно време. Да ама тропа. Не е постоянно, най-много се усеща като я карам по павета. Нещо като тракане метал по метал вътре в кормилото. Също хлопа и ако нацеля някоя по-голяма дупка, която да ми врътне предните гуми. Ако някой си има идея от какво може да е ще съм му благодарен ако сподели. Колата е 1.3, 99 година.

От къде си? Докарай я да я видя и ще ти кажа от къде тропа.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От каренцата на кормилния прът, е най-вероятната причина. По добре да се прегледат, има вариант да не са разбити а само да са се разтворили капачките. В такъв случаи малко съвети с чука, и да се помисли за някакво капсуловане.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От каренцата на кормилния прът, е най-вероятната причина. По добре да се прегледат, има вариант да не са разбити а само да са се разтворили капачките. В такъв случаи малко съвети с чука, и да се помисли за някакво капсуловане.

Може и от шлиците за безопасност при удар да се получи. Но трябва да се види наистина.Не е трудно поне за диагностициране.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От каренцата на кормилния прът, е най-вероятната причина. По добре да се прегледат, има вариант да не са разбити а само да са се разтворили капачките. В такъв случаи малко съвети с чука, и да се помисли за някакво капсуловане.

Milen_z прав се оказа - от каренцата хлопа. DJ Tymbi я гледа днес колата. Ама това е по-малкия дявол. Рейката също се е разхлопала яко и ще трябва и тя да се прави...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...