Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Газова уредба на Outlander II 2.4, 170 к.с., 2009 г.


Препоръчано мнение

Здравейте, от скоро съм собственик на Аутлендър 2, 2.4 170к.с, 2009 г. с газова уредба. Тъй като бутилката е в багажника, а бих желал да я преместя на мястото на резервната гума (поради ред прични), има ли колеги, на които бутилката е на мястото на резервната гума? Съответно колко литра газ може да събере там бутилката, разбрах че може да е макс 18 см дебела  (при мен е моделът с трети ред седалки)? Удачно ли да се намира там, не е ли по опасно да закачи или при евентуален удар отзад, къде е монтирана (за София) и т.н....ще се радвам на всякакви мнения и препоръки относно тази тема. Благодаря и Весели Празници! 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, четох я темата, само не разбрах дали е 16 или 18 см бутилката и къде я е сложил колегата, опира ли, колко литра събира и т.н. Някой с практически опит за този случай, ако може да сподели

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И двата вариант 16/18см. ще ви върши работа. Аутлендъра е със сравнително високо отстояние и няма да имате проблем с ежедневна у-ба. 
Аз съм с Грандис, който е със сходна платформа и 18см бутилка, с която няма проблем. Има значение как е монитрана разбира се.

Quote

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  

На 12/20/2021 at 10:43 PM , Stan3000 написа:

Да, четох я темата, само не разбрах дали е 16 или 18 см бутилката и къде я е сложил колегата, опира ли, колко литра събира и т.н. Някой с практически опит за този случай, ако може да сподели

 

Здравей, цялата информация я има в другата тема, само не съм пуснал снимки финално как изглежда, но е това, което тествахме. Бутилката е 630 х 180 и събира 43 литра. Закрепва се с шпилки и допълнително отдолу е закачена скобата за гумата.

При този модел е най-зле положението за бутилката и няма особени варианти. При Грандис е по-различно. Не е най-ниската точка бутилката, но си е доста ниско.

Вече 6 месеца си я карам и няма някакви проблеми. Малко са уморени задните пружини и доста кляка, когато е натоварена - смятам да ги сменя заедно с амортисьорите евентуално.

Уредбата я монтирах при Милчо София, Левски-Г - има опит и знае какво прави +359879868639

Редактирано от BAlexandrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...