Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Нов собственик на Аутлендър!


Препоръчано мнение

Значи ще сложа на страничните и на някоя сбирка ще се надявам някой да ги знае тези стъкла за да ми каже за предното!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че нито едно стъкло в тези автомобили не е атермално/метализирано. Има афтърмаркет, които са, или може да се постави фолио.

Най-лесно се проверява с поляризирани слънчеви очила... "съседът" по паркомясто в работата ми кара нова Skoda Kodiaq с атермично стъкло (при тях са със зелен отенък) и много лесно се вижда разликата между едното и другото.

Може да снимаш маркировката на стъклото и да пуснеш снимката тук, тя е като номера на шасито - буквите и цифрите казват какво точно е стъклото.

Редактирано от Celeborn
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля че няма да са сложили атермични стъкла на нашите коли!Ще видя за фолио което слагат!И я кажете как се справяте зимата със замръзването,то и подгрев на предния прозорец нямаме така че и това го мисля!Четох за вакса или нещо подобно покритиес което се обработват стъклата и след това незамръват!Някой слагал ли е такова!Предполагам е от тези новите нано които се водят!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам спрей за размразяване вече трета година и няма проблеми със скреж,за лед при поледица си е друго.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проучих въпроса ще се слага нано керамика и на стъклата,отблъсква водата и много други ползи има от тези наночастици, много хубави неща са измислили хората последно време!А на пролет ще мина и боята нищо че засега нямам деруги и драскотини!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...