Премини към съдържание

Space Star 1.3 1999г има ли Abs


kakaov

Препоръчано мнение

Здравейте, от месец съм шофьор и и пак от толкова имам Space Star, но немога да разбера дали имам АБС система. Знам, че се пробва със рязко спиране, но като за млад шофьор не ми се пробва. Лампата на таблото не светва при контакт на ключа, на ел таблото има дупки за ABS без бушони.

Гледах обявите на същата кола и година всички са с АБС.

Кака да разбера за пустия ABS?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от месец съм шофьор и и пак от толкова имам Space Star, но немога да разбера дали имам АБС система. Знам, че се пробва със рязко спиране, но като за млад шофьор не ми се пробва. Лампата на таблото не светва при контакт на ключа, на ел таблото има дупки за ABS без бушони.

Гледах обявите на същата кола и година всички са с АБС.

Кака да разбера за пустия ABS?

 

Ако е като моя, година 1999, 1.3, трябва да има. Току що попитах шофьора ни, който по принцип ми хвърля по едно око на колата отвреме-навреме, и той ми каза, че е вдигал капака и ми оглеждал чарковете и има АБС.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от месец съм шофьор и и пак от толкова имам Space Star, но немога да разбера дали имам АБС система. Знам, че се пробва със рязко спиране, но като за млад шофьор не ми се пробва. Лампата на таблото не светва при контакт на ключа, на ел таблото има дупки за ABS без бушони.

Гледах обявите на същата кола и година всички са с АБС.

Кака да разбера за пустия ABS?

Ми виж за помпата на АС-а дали е там, тя се намира в дясно от мотора .......представлява един масивен чарк с много тръбички излизащи от него( 6 на брой)

Някои коли нямат фабрично АБС система, а това зависи от модификацията на колата........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...