Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

ASX 2015г,2.0 мотор,150к.с,дизел


Препоръчано мнение

Здравейте!Преди два месеца си купих Mitsubishi ASX 2015г,2.0 мотор,150к.с,дизел,но има някакъв шум в мотора,исках да питам дали е нормално за този мотор,защото ми казаха да сменя ремъка с по голям.Ако някои може да ми каже какво да правя ще съм му благодарен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ходих в Пловдив в сервиз на Mitsubishi и ми казаха,че е от клапаните,оставих го да го правят и нищо пак тропа.Затова питам някои от вас незнае ли от какво може да е.В кои сервиз да го закарам където разбират.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Ходих в Пловдив в сервиз на Mitsubishi и ми казаха,че е от клапаните,оставих го да го правят и нищо пак тропа.Затова питам някои от вас незнае ли от какво може да е.В кои сервиз да го закарам където разбират.

 

Здревейте,

Тези двигатели издават често странни звуци и са си малко по-шумни, обикновено няма нищо притеснително. За да получите наистина компетентно мнение Ви препоръчвам да посетите DJ Tymbi,

 

https://japanautoservice.com/

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

2.0 дизел 150 коня ... кой е този мотор ?

4N13 e 1.8 di-d и е 150 коня, но най вероятно не си с този мотор.

Да не е 4N14 2.2 di-d ? Колата ти е след 2012 предполагам ?

Погледни в талона номера на двигателя кой модел е.

Същия дизел го слагат и на Аутлендър но е 177 коня.

Така или иначе и давата дизела са разработка на Мицубиши, доста високотехнологични.

 

Някакви аматьори може само да ти прецакат двигателя. Внимавай по какви майстори ходиш.

Разходи се до София https://japanautoservice.com/ обади се преди това и се уговори с Пламен да я чуе.

На друг аз нямам доверие.

Редактирано от Stanislav Konstantinov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...