Премини към съдържание

ASX 2015г,2.0 мотор,150к.с,дизел


Препоръчано мнение

Здравейте!Преди два месеца си купих Mitsubishi ASX 2015г,2.0 мотор,150к.с,дизел,но има някакъв шум в мотора,исках да питам дали е нормално за този мотор,защото ми казаха да сменя ремъка с по голям.Ако някои може да ми каже какво да правя ще съм му благодарен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ходих в Пловдив в сервиз на Mitsubishi и ми казаха,че е от клапаните,оставих го да го правят и нищо пак тропа.Затова питам някои от вас незнае ли от какво може да е.В кои сервиз да го закарам където разбират.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Ходих в Пловдив в сервиз на Mitsubishi и ми казаха,че е от клапаните,оставих го да го правят и нищо пак тропа.Затова питам някои от вас незнае ли от какво може да е.В кои сервиз да го закарам където разбират.

 

Здревейте,

Тези двигатели издават често странни звуци и са си малко по-шумни, обикновено няма нищо притеснително. За да получите наистина компетентно мнение Ви препоръчвам да посетите DJ Tymbi,

 

https://japanautoservice.com/

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

2.0 дизел 150 коня ... кой е този мотор ?

4N13 e 1.8 di-d и е 150 коня, но най вероятно не си с този мотор.

Да не е 4N14 2.2 di-d ? Колата ти е след 2012 предполагам ?

Погледни в талона номера на двигателя кой модел е.

Същия дизел го слагат и на Аутлендър но е 177 коня.

Така или иначе и давата дизела са разработка на Мицубиши, доста високотехнологични.

 

Някакви аматьори може само да ти прецакат двигателя. Внимавай по какви майстори ходиш.

Разходи се до София https://japanautoservice.com/ обади се преди това и се уговори с Пламен да я чуе.

На друг аз нямам доверие.

Редактирано от Stanislav Konstantinov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...