Премини към съдържание

Mitsubishi Lancer 2.0 150 коня


smoka

Препоръчано мнение

Здравейте,хора понеже си търся Lancer след 2010 година.Попаднах на Mitsubishi Lancer с двигател 2.0 150 коня бензин.Не намирам почти никаква информация за него , навсякъде търсих.Какво бихте ме посъветвали за този мотор?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като за начало си объркал раздела. Относно колата, това е добре познатият 2.0 4В11 двигател. От Мицубиши са сметнали да не го предлагат на европейския пазар, за сметка на по-малкия 1.8 4В10 двигател. Конструктивно са доста сходни - еднакъв блок и глава, по-голям ход на буталото, взаимозаменяеми части. Колата която си гледал най-вероятно е внос от САЩ/Канада.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като за начало си объркал раздела. Относно колата, това е добре познатият 2.0 4В11 двигател. От Мицубиши са сметнали да не го предлагат на европейския пазар, за сметка на по-малкия 1.8 4В10 двигател. Конструктивно са доста сходни - еднакъв блок и глава, по-голям ход на буталото, взаимозаменяеми части. Колата която си гледал най-вероятно е внос от САЩ/Канада.

Благодаря, ви.Значи подръжката е като на 1.8 143коня

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,ви много за помощта.Този двигател отпада, ще си търся 1.8 143 коня.Въпреки ,че няма много на пазара, но все ще изпадне нещо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти май не разбра колегата,трябва да те е страх не от двигателя 2.0 ,а от автоматичната скоростна кутия.Това ти написа.

Лошото , че точно тази е автоматик.Тя е единствената която се продава с такъв мотор в България.И мисля,че ми остава варианта с 1.8 само 143 коня.При нея същото ли важи за автомата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

1.8, 143 коня автомата е с вариатор - CVT. Имам познат с такъв на Лансър, който е вече на 300 000 км, кара го душмански и няма проблеми. Но отзивите масово не са добри.

Имам и познат с нова Корола CVT на под 100К км и започна зверски да вие след смяна на масло в ТМ Ауто, от където той си я е купил нова. Та всичко е до късмет, още повече с втората употреба.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Привет. Карам такъв Lancer 2.0 (150hp), CVT от 2009 насам. Внесоха ми го щатите и беше с пробег 7500 мили. Мога да кажа, че е изключително здрав автомобил. До тук съм изминал почти 200000 км. и имам само смяна на 2 задни амортисьора, ясно защо.... с нашите хубави пътища :). При обслужването не съм правил никакви компромиси - скоростната кутия на 60000 мили, както си е по книжка, а двигателя на всеки 10000км.(или макс. на 1 година).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...