Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Повдигане задницата на Аутлендър 2003


Препоръчано мнение

Здравейте, колеги и колежки, искам да повдигна задницата на Аутлендъра. След поставянето на газово, при пълен резервоар и резервното колело отзад ми се вижда провиснала. Каква е процедурата? Гледам се предлагат разни тампони за над пружината, такива ли се слагат? Трябва ли да се свалят корите в багажника и как става? Извинявам се за многото въпроси. Благодатности!

Редактирано от keranisimo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги и колежки, искам да повдигна задницата на Аутлендъра. След поставянето на газово, при пълен резервоар и резервното колело отзад ми се вижда провиснала. Каква е процедурата? Гледам се предлагат разни тампони за над пружината, такива ли се слагат? Трябва ли да се свалят корите в багажника и как става? Извинявам се за многото въпроси. Благодатности!

 

 

Здр, не ми се вярва толкова малко кг да провисне...сигурно армор. или пружини са заминали...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здр, не ми се вярва толкова малко кг да провисне...сигурно армор. или пружини са заминали...

Кола на 17 години, няма как всичко да е перфектно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 месеца ...

Здравейте, колеги и колежки, искам да повдигна задницата на Аутлендъра. След поставянето на газово, при пълен резервоар и резервното колело отзад ми се вижда провиснала. Каква е процедурата? Гледам се предлагат разни тампони за над пружината, такива ли се слагат? Трябва ли да се свалят корите в багажника и как става? Извинявам се за многото въпроси. Благодатности!

 

 

Здравей колега, аз имам Оутлендър 2003 година и моя е малко така, но съм спрял да ми прави впечатление, имай напредвид, че колкото по висока толкова устойчивоста става по малка!

 

Жив и здрав!

Редактирано от veselin83
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Избери гумени подложки,колкото да компенсиранш амортизацията на пружините...Ако повдигнем много задният мост,променяш центъра на тежеста!Поздрав!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нови пружини, нови амортисьори и тампони на чашката и задницата е като нова. Бая коли гледам по улиците с увиснали задници, да им се чуди човек как ги карат.

Редактирано от Cayenne
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Здравейте, колеги и колежки! Поставих подложки над пружината от 5 см от дбк димитров. Първо едната пружина изскочи, после длугата някак си се усука, абе не съм доволен, не казвам, че има проблем в производителя. Сега всичко е направено по книжка, белязките на долната чашка сочат назад, пружините са наместени, всичко е 6 обаче имам разлика от 1 см между левия и десния калник. Това ме влудява! Въпросната подлжка излиза доста от горната чашка на амортисьора и пружината не може да се законтри, както трябва. Сега си мисля да си сложа оригиналните подложки и да пробвам с такива, които се слагат между амортосьора и купето. Отворен съм за всякакви предложенич и съвети!!! https://www.ebay.com/itm/Lift-Kit-for-Mitsubishi-Outlander-02-06-Lancer-Mirage-1-6-40mm-strut-spacers/353359309565?fits=Year%3A2003%7CModel%3AOutlander%7CMake%3AMitsubishi&hash=item5245db2afd:g:wsQAAOSwig9gBuuA

Редактирано от keranisimo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Има едно момче от Русе той прави подложки от стомана много са добри аз ги сложих и сега вече не съм като немска овчарка координатите му ги има в  OLX

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...