Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

СПЕШНО, проблем с кат заради червени мигачи


martindinevv

Препоръчано мнение

Здравейте приятели, закупих си един стар Галант 2000г. Подробност, която е важна е, че е американски. Всичко е ок с колата, но при пререгистрацията, понеже я купих от друг район ми направиха проблем за червените мигачи. Европейските не съвпадат, буксите са различни и реално решение на моя проблем - НЯМА. Пиша ви, молейки се да ми помогнете по някакъв начин, защото вече съм се отчаял, занимавам се една седмица с това, а проблема стои нерешен. Благодаря за вниманието!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели, закупих си един стар Галант 2000г. Подробност, която е важна е, че е американски. Всичко е ок с колата, но при пререгистрацията, понеже я купих от друг район ми направиха проблем за червените мигачи. Европейските не съвпадат, буксите са различни и реално решение на моя проблем - НЯМА. Пиша ви, молейки се да ми помогнете по някакъв начин, защото вече съм се отчаял, занимавам се една седмица с това, а проблема стои нерешен. Благодаря за вниманието!

Има решение, обаче ще ви излезе скъпо.....има един в Сф ,който прави стопове и фарове, той отлепва горното стъкло и лепи после друго....стъклото, на което имаш отделни секции за бяло ,червено и жълто, ако ме разбираш....преди беше в Симеонново, а сега се е преместил до МОЛ-а на Черни връх....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има решение, обаче ще ви излезе скъпо.....има един в Сф ,който прави стопове и фарове, той отлепва горното стъкло и лепи после друго....стъклото, на което имаш отделни секции за бяло ,червено и жълто, ако ме разбираш....преди беше в Симеонново, а сега се е преместил до МОЛ-а на Черни връх....

Добре, колко скъпо ще е точно. И някакъв телефон да ми дадеш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, ако само буксата е различна - вземат се от морга заедно с техните букси отрязани с 10-на санта кабел, реже се буксата на американеца и се запоява другата. Предполагам 10-на мин. работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, ако само буксата е различна - вземат се от морга заедно с техните букси отрязани с 10-на санта кабел, реже се буксата на американеца и се запоява другата. Предполагам 10-на мин. работа.

 

Както е казал колегата, работа за 10мин. Ако пък и това е проблем, има и друг вариант:

post-20675-065867200 1575278149_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за вниманието, проблема е че съм лаик и нямам идея всички проблеми. Давайте телефон за връзка и да я свърша тая работа, че направо си скъсах нервите, честно ви казвам.

 

ПП: Стопа не изглежда точно така.

 

http://carphotos.cardomain.com/ride_images/2/4913/3741/24781870002_large.jpg?v=0

Редактирано от martindinevv
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид как можеш да си изрежеш твоя US и да си лепнеш някаква жълта пластмаса. Тези, които съм прикачил, са преработени УС, само заради регистрирането в ЕУ. Иначе са си изцяло червени. (не е галант!)

 

Телефон нямам на конкретен човек, но като си вземеш ЕУ буксите, в който и сервиз да отидеш, трябва да могат да ти ги запоят...

Редактирано от BikerBoyy
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид как можеш да си изрежеш твоя US и да си лепнеш някаква жълта пластмаса. Тези, които съм прикачил, са преработени УС, само заради регистрирането в ЕУ. Иначе са си изцяло червени. (не е галант!)

 

Телефон нямам на конкретен човек, но като си вземеш ЕУ буксите, в който и сервиз да отидеш, трябва да могат да ти ги запоят...

Звучи логично, ама моите приятели от КАТ дали не могат случайно да направят проблем и за подобна преработка? Аз допреди това не знаех, въобще че съществува проблем с червени мигачи. Да не се окаже, че ще има проблеми и с такива преработки?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Зависи кой КАТ. Може веднага да те отсвирят - не е фабрично и си променил конструктивно автомобила. Затова слагай европейските, всеки ел. техник ще го направи. Ако беше близо до мен щех да ти ги направя докато пием по бира ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Зависи кой КАТ. Може веднага да те отсвирят - не е фабрично и си променил конструктивно автомобила. Затова слагай европейските, всеки ел. техник ще го направи. Ако беше близо до мен щех да ти ги направя докато пием по бира ;)

Братле, обясни ми го като на олигофрен, аз наистина не разбирам. Просто ми кажи какво да направя, какъв майстор да търся и ми кажи, сигурен ли си, че ще стане?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Монтирай си едни временни ледове, които разбира се светят оранжево и ги свържи към мигачите. Работа за 20 минути и киселите катаджии ще са доволни.

Аман от различни изисквания във всяка община и от всеки служител на КАТ. Така или иначе европейската директива не се спазва в България. Все повече са регистрираните автомобили, които използват фабрична сигнализация чрез червено лед осветление. Мини регистрация и си карай с оригиналните стопове за автомобила.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Монтирай си едни временни ледове, които разбира се светят оранжево и ги свържи към мигачите. Работа за 20 минути и киселите катаджии ще са доволни.

Аман от различни изисквания във всяка община и от всеки служител на КАТ. Така или иначе европейската директива не се спазва в България. Все повече са регистрираните автомобили, които използват фабрична сигнализация чрез червено лед осветление. Мини регистрация и си карай с оригиналните стопове за автомобила.

0988882165, обадете се!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сподели как реши проблема и какъв всъщност беше той (аз не можах да разбера) - червените стъкла на фаровете или различните букси?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сподели как реши проблема и какъв всъщност беше той (аз не можах да разбера) - червените стъкла на фаровете или различните букси?

Реално и двете. Нови стопове с буксите в комплект. Жичкаджия, койтонраэбира, откаэаха ми няколко, или други ми искаха големи суми. София... Тука е така, видяха кръв и искаха да ме иэядат.

 

Добър жичкаджия и обиколки в София. Цял ден отиде.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...