Премини към съдържание

Съвет за CVT кутия OUTLANDER 2.4


Препоръчано мнение

Колега,

 

Малко късно виждам темата, тъй като не влизам често, но все пак да споделя защото карам точно такъв. 08ма, 2.4 бензин с газов инжекцион и CVT. Газовия инжекцион му е монтиран на 30 хил., сега е на 185 вече и не съм имал едно ходене в сервиза освен за обслужване. CVT-то е малко дразнещо, леко флегматично и му убива мощността, и както се изказаха преди мен, ако му даваш много газ лятото, прегрява и изписва Slow Down, и като го покараш 2 мин. на 120-130 и се оправя..бях се притеснил в началото, защото си го натискам бая по магистралите, но реално нищо лошо не му се е случило..чупливи..ок, нека са чупливи, ако карат по 200 хиляди км., не виждам нищо ненормално да се счупи и да се ремонтира. Така че съвета ми е да си прецениш, защото знаеш че е въпрос на късмет на какво ще попаднеш, но от моя опит за 185хил. имам сменяни само консумативи, амортисьори и дискове (което пак са си консумативи реално:) )

 

Успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за изчерпателния отговор!

Чупливо- нечупливо вече е налице моя избор.

Закупих си 2.4 CVT 2008г и ще видим какво ще излезе.Лека вечер!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...