Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

ASX Въпрос Старт-стоп система


Препоръчано мнение

Здравейте, отскоро имам Аsx 2012г

Имам 2 въпроса на които не открих отговор.

1 Как мога да спра системата Старт-стоп , която гаси колата по светофарите . Сега като я спра от бутона и при следващо палене се активира автоматично и така трябва да я спирам при всяко палене. Иска ми се да я спра и да не се включва автоматично а когато аз реша.

 

2 Как мога да я настроя или има някаква тънкост да вдига стъклата като я заключа?

Тъй наречения комфорт модул.

 

С безключов достъп и палене е.

 

Благодаря!

Редактирано от Desere
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Старт-стоп не може да се спре. Ако климатика обаче е на положение към прозореца системата не работи. За втория въпрос те мога да помогна.

 

Изпратено от моят SM-A750FN с помощта на Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, отскоро имам Аsx 2012г

Имам 2 въпроса на които не открих отговор.

1 Как мога да спра системата Старт-стоп , която гаси колата по светофарите . Сега като я спра от бутона и при следващо палене се активира автоматично и така трябва да я спирам при всяко палене. Иска ми се да я спра и да не се включва автоматично а когато аз реша.

 

2 Как мога да я настроя или има някаква тънкост да вдига стъклата като я заключа?

Тъй наречения комфорт модул.

 

С безключов достъп и палене е.

 

Благодаря!

Здравейте,

Относно въпрос 1, системата може да се изкл. перманенотно с компютър, но няма да може да си я включвате от бутона. Относно стъклата и мен ме интересува същия въпрос...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...