Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте съфорумци, да попитам имал ли е някой такъв проблем с АСХ 1.8 Д-Д 150 кс. при движение с ниска скорост и подаване на малко газ колата придърпва създаващо илюзията че спира горивото . Направиха и компютърен тест в Севлиево / фирмен сервиз/ но нищо не се установи , казват че всичко е в норми и няма проблем , иначе след 1000 об. върви перфектно . Ако някой може да ме насочи от къде да започна ще бъда благодарен ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам понякога такова чувство на дридърпване на първа или втора в ниските обороти, явно е нормално.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще дам един пример макар и за мотор от старото поколение,имах Фиат Ритмо с фабричен разходомер и когато го карах на ниски обороти на висока предавка даваше по разходомер по голям разход отколкото когато беше на обороти.Това е за кола с карбуратор,но едва ли разликата е огромна дори и спрямо новите инжекционни мотори.

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегата - Мирослав за информативният отговор, този ми е първият дизелов автомобил и по тази причина питам и можеби ще имам още въпроси към компетентните .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...