Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Спирачен апарат


Препоръчано мнение

Колеги, здравейте ! Търся челюст за бибутален спричен апарат за Галант, 2000г. 2,5 мотор, преден десен.

Привет,

в един известен сайт за авточасти втора употреба случайно мернах, че има преден десен двубутален апарат, ако това би било от помощ. Ако не е тайна - какъв е проблема конкретно с вашия апарат?

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

в един известен сайт за авточасти втора употреба случайно мернах, че има преден десен двубутален апарат, ако това би било от помощ. Ако не е тайна - какъв е проблема конкретно с вашия апарат?

Поздрави!

 

При опит за развъртане на водещите болтове, единия се скъса, и то не ма резбата, а вътре, на средата на болта. Явно гумения маншон е бил скъсан и е навлязло вода и мърсотия и е запекъл сериозно. Сега остатъка от болта е вътре в отвора и няма вадене..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз имам за подаряване преден ляв /т.е. като седиш зад кормилото ти е за ляво колело/. Ако можеш да съчетаеш нещо, съм на линия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз имам за подаряване преден ляв /т.е. като седиш зад кормилото ти е за ляво колело/. Ако можеш да съчетаеш нещо, съм на линия.

 

Значи реших проблема с апарата, сега ми трябва водещия болт, който скъсах. Горния е, с главата на върха (честно казано и не знам защо единия завършва така а другия не)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

(честно казано и не знам защо единия завършва така а другия не)

 

На единия има гумичка на края, а другия не.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На единия има гумичка на края, а другия не.

А има ли значение кой болт е отгоре и кой отдолу. И друго - ако тая гумена тапичка я няма какви са последствията ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...