Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Помощ от колега в София при избор и оглед на кола


Препоръчано мнение

Здравейте (дай Боже) бъдещи колеги :icon_bye: . От няколко месеца обмислям въпроса за влизане в клуба.

По принцип се бях насочил към ралиарт след 2010 (седан), но предвид ограничения брой обяви излизащи в мобилето, от верме на време си позволявам да разширявам търсенето, добавяйки и ево-тата (не че така изборът става кой знае колко по голям :lol: ).

 

Става въпрос за тази https://www.mobile.bg/11556460959716327 обява

Доста от темите във фурума изчетох, ходих на оглед .. пичовете бяха много любезни, обясняваха надълго и широко, за нещата които са пипали по колата, но като видяха не съм особено на ти, ги представиха като замяна на оригиналните части с по качествени, без изхвъляние. Което за баща който ще си взема детето от градината с нея sounds fine.

Повозиха ме .. хареса ми .. много .. но със сигурност познанията ми са далеч от достатъчни за да се чувствм спокоен че правя добър избор.

Та питането ми е дали някой, който е на ти с моделa има желание да удари 1 рамо за по-сериозен оглед ? :drinks:

 

Авто къщата се намира до Фантастико на кръговото на Черни Връх и Околовръстното.

По разказите на маняците, колата е техен проект, карат си я ежедневно и е обслужена напълно.

Колата идва от Канада. Имала е лек удар отпред долу, който сравниха качване на висок бодюр – нищо притеснително и всичко е оправено. Километите и не са малко но пък гарантираха че са реални :lol:.

На въпосите за соростите казаха че е часовник и че ако не се качват конете няма да имам поблеми, никакви (като цяло от прочетеното по темите и аз с това впечаление съм останал).

Колкото до AWC помпата – показаха ми 1 ново дискче, и казаха че това което е в момента е корозирало и му предстои подмяна, но няма проблеми нито със задвижването, нито някакви индикации по таблото (по този въпрос обаче, това което четох тук май не стои точно така)

ВИН-а е JA32W5FV3EU600713 – на първо търсене нищо не излиза в нета за него. На табелката пише Юни 2013 за разлика от ФЕВ 2014 (в обявата), но пък ВИН-а казва че е модел ‘14 така че да кажем това не е драмарично?

 

Предполагам че даже може и да е позната на някой от форумците, така че всякакви коментари са добре дошли. :icon_n_hands: :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола няма начин да е 300 коня. Просто абсурд!

По описанието има части като за 400+ коня, даже турбината била сменена с "усилена". Смятай, че е карана юнашката.

Освен това SST на толкова км без информация за извършвани ремонти (предвид вноса) си е сериозен риск. За тази цена можеш да си купиш 2 Ралиарта - единият за части.

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Освен това SST на толкова км без информация за извършвани ремонти (предвид вноса) си е сериозен риск.

В carfax за тази рама има 23 записа. Някой знае ли какво ще получа ако платя за репорт? Заслужава ли си инфото което ще предоставят?

Редактирано от isilona
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно е така. И ни най малко не се стискам.

даже се опитах да формулирам въпроса така че да не изглежда че се :D

 

идеята ми беше да сподели някой който вече го е правил дали си зазслужава :)

 

както и да е пуснах смс-а и репорта който пристигна наистина е доста грозен и по-постен от отва което очаквах за 70 кинта

Но пък ясно с червени букви и удивителни пише Severe Damage и SALVAGE TITLE/CERTIFICATE ISSUED :nono:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола е била обявена от застрахователя за тоталка. Интересно как са успели да я регистрират, понеже само щатът който е издал Salvage Title-a може да я върне обратно на пътя. До колкото знам нашият КАТ отказва да регистрира такива коли... както и да е, явно има вратички.

 

Аз не бих рискувал с такава кола, пък и твърде много й искат за кола била тоталка.

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

И ние си джиткаме с малката :) (съжалявам за спама)

няма драма .. аз междувременно си докарах една германка , в която на малката и става лошо :icon_blush:

Е не е ево, но както отбеляза @LiX сега има бюджет за всичко :drag:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...