Премини към съдържание

Търся преден катализатор за Outlender 2.0 DID, 2009г.


Препоръчано мнение

Колеги, търся такъв катализатор втора ръка, но що годе читав. Имам едно виене при обороти над 1200 и специалисти ми казаха, че е в следствие на изтърбушен прден катализатор. За това ми трябва един такъв на ниска цена, за да пробвам дали наистина шума иде от там. Благодаря на отзовалите се! Не е от самата турбина, проверена е и рециклирана.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моя е 2,2. но турбото вие като линейка.В началото се оглеждах откъде идва сирената, да и дам път!

Редактирано от Гайдаров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моя е 2,2. но турбото вие като линейка.В началото се оглеждах откъде идва сирената, да и дам път!

Същата работа. Водих го на няколко доктора. Казаха - от изтърбушения катализатор е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що не сложиш резонаторно гърне,нали уж замества катализатора при бензинките може да ти свърши работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що не сложиш резонаторно гърне,нали уж замества катализатора при бензинките може да ти свърши работа.

Не мога да намеря такова. Формата е особена.

post-23067-022989200 1554965829_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моя катализатор и фап са си на място и пак се чува виене от турбото.Не е силно , но е точно като сирена на линейка.На един роднина на Ленд Крузера вие даже по силно и всичко си му е наред.

А на предишната ми кола -ситроен ц5, след премахване и на фапа , и на кат. просто леко се засили шума от турбото, но без да има някакво виене.Имаше си нормално свирене на турбо.

Редактирано от Гайдаров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе хич не ми е приятно това виене. Ако някой знае решение, да каже. А повечето майстори ми казват - карай си така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Е какъв ефект очакваш да има?

Нищо няма да усетиш,просто ако е читав ще ти е малко по екологична колата.

Сега видях-търсиш да се намали шума от турбото.

Редактирано от Даниел Цветков
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...